Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Všude na nás vyskakují make-up tutoriály, až z toho má člověk pocit, že se musí líčit. V tomto článku ti naopak povím, proč se nelíčit!

10 důvodů, proč se nelíčit

přirozený vzhled
zdroj: Thinkstockphotos přirozený vzhled
aktualizováno 15.02.2018, 00:00 | 15.02.2018, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

Všude na nás vyskakují make-up tutoriály, až z toho má člověk pocit, že se musí líčit. V tomto článku ti naopak povím, proč se nelíčit!

Líčení je umění! Obdivuji všechny šikovné ženy, které dokáží vymyslet a také realizovat obdivuhodné looky. A nejen to… make-up dokáže dodat ženě sebevědomí, bude se (třeba) cítit krásnější a přitažlivější. Rozhodně nemám nic proti tomu, když se někdo líčí. A nediktuji nikomu, že by to neměl dělat.


Jsou dny, kdy se s make-upem piplám hodinu a užívám si to a pak jsou dny, kdy mi nedělá problém vylézt z domu nenalíčená. Holka, jsi přirozeně krásná, není potřeba se líčit, i když jdeš jen vynést odpadky! A to je třeba si uvědomit…


Lidé si na tebe zvyknou, neboj!


Lidé okolo tebe tě znají namalovanou, a proto když jednou vyjdeš bez make-upu, bude to pro ně nezvyk. Pokud však budeš postupně ubírat, ostatním to ani nepřijde a časem si zvyknou na to, že se nemaluješ. Uvědomí si, jak krásná jsi přirozená.


Ušetříš tím spoustu času!


Budeš si moci ráno přispat nebo si připravit královskou snídani. Líčení zkrátka zabírá čas, to je čirý fakt.


Ušetříš také peníze!


Zdá se to jenom mně, nebo je kosmetika čím dál tím dražší záležitostí? Někdy si za kvalitní produkty musíš připlatit. Tvá peněženka nebude plakat, pokud nebudeš muset utrácet za kosmetické produkty.


Můžeš si kdykoliv promnout oči!


S řasenkou, linkou a stíny by to nebylo úplně OK, ale pokud nejsi namalovaná? Můžeš si bez výčitek promnout očka a promasírovat obličej. Super!

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jak vypadá jedna z nejznámějších modelek bez make-upu? Nepoznáš ji!
Bar Refaeli dokonalá i bez make-upu. Známe její triky
Jak vypadat dobře i bez make-upu

 
Můžeš zabořit hlavu do polštáře!


Kolikrát se mi stalo, že jsem přišla domů z venku celá zničená a skočila jsem do postele, abych si na chvíli odpočinula. Bohužel utrpěl můj polštář. Make-up ho spolehlivě zašpinil.


Muž ráno neutrpí šok!


Tento bod trošku souvisí s prvním podtitulkem: Lidé si na tebe zvyknou. Večer se v baru seznámíš se sexy týpkem, strávíš s ním noc a ráno? Ráno se zalekne toho, že nejsi ta, vedle které usínal.


Otravné opravování se na záchodě…


Vyrážíš ven s kamarádkami a v podniku neustále odbíháš kontrolovat, zda se ti neroztéká linka, zda máš perfektně nanesenou rtěnku a samozřejmě si přepudrováváš nos. Bez líčení jsi v cajku!


Ach to otravné odličování.


Odličovat by se měl každý bez ohledu na to, zda se líčí, či ne. Přes den saháme špinavými prsty na obličej a také se nám na něm usazuje prach a nečistoty z ovzduší. Pokud nechceš mít problémy s pletí, pak na odličování rozhodně nezapomínej! Ovšem je rozdíl jen tak odlíčit nenalíčenou pleť nebo se hodinu piplat s voděodolným make-upem.


Máš možnost zazářit!


Vždycky mě fascinovalo jak dívky, které se nelíčí, dokáží překvapit! Na maturitní plet poté přijdou přenádherně nalíčené, až nad nimi všichni slintají.


Nemusíš se bát o svůj make-up!


Začalo pršet? Sněžit? Spadlo ti něco do oka nebo tě snad něco rozbrečelo? Tvůj make-up neutrpí, když na sobě nebudeš žádný mít.


Jak vidíš, nelíčit se má své výhody, ovšem je na tobě, jakou cestou se vydáš ty sama. Pokud tě make-up baví a cítíš se s ním lépe, tak na něm přeci není nic špatného? Hlavně zůstaň sama sebou!5 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •