Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nenadělila ti příroda v oblasti dekoltu toho příliš? Nezoufej! I to má své výhody. Tento článek určitě nemá za úkol zesměšnit nebo poškodit ženy, které naopak oplývají velkým poprsím. Pouze jsem se rozhodla sepsat „Proč závidět ženám s malými prsy...

10 důvodů, proč závidět ženám s malými prsy!

Malá prsa
zdroj: Thinkstockphotos Malá prsa
aktualizováno 17.04.2017, 00:00 | 17.04.2017, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

Nenadělila ti příroda v oblasti dekoltu toho příliš? Nezoufej! I to má své výhody. Tento článek určitě nemá za úkol zesměšnit nebo poškodit ženy, které naopak oplývají velkým poprsím. Pouze jsem se rozhodla sepsat „Proč závidět ženám s malými prsy“ na základě trendu plastiky prsou, který se rozmáhá, a je to velmi diskutované a žhavé téma.

1. Lidé ti koukají do očí, ne do výstřihu!


Ženy s velkými prsy často zažívají komunikaci skrz jejich vnady. „Haló, oční kontakt ti nic neříká?“ Ty se těmito situacemi nemusíš trápit.


2. Kluci se za tebou otočí kvůli kráse, ne kvůli kozám!


Kolem skupinky chlapců projde vnadná žena a oni začnou pískat a pokřikovat na ni všelijaké prasečinky. Když si vezme odvážné tričko, nevyhne se pohledům od mužů. U tebe je jasné, že pokud na tebe někdo kouká, je to kvůli kráse a osobnímu šarmu, ne kvůli poprsí.


3. Ostatní holky ti nezávidí!


Nemusíš poslouchat trapné a závistivé komentáře ohledně toho, jak jsi vyvinutá. A navíc, možná dědíš podprsenky od svých „velkoprsích“ kamarádek! A to je z ekonomického hlediska výhodné.


4. Nepobuřuješ okolí!


Ženy, které mají velká prsa a vezmou si tričko s velkým výstřihem, působí mnohdy koketně a až příliš sexy. Některé lidi to může až pobuřovat!

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jednoduchá masáž pro krásnější prsa
I ty můžeš mít sexy dekolt
Tajemství krásných, velkých a pevných prsou odhaleno


5. Máš takovou velikost, jakou skutečně máš!


Určitě to ženy s velkými vnady znají, obzvlášť ty, které mají hubený pas a velká prsa. Ačkoliv by se za normálních okolností narvaly do trička velikosti S, kvůli poprsí si musí koupit velikost XL! A co teprve kupování dvoudílných plavek? Spodek ti sedí velikost S a vrch velikost L… to je pak dilema, pokud se neprodávají tyto díly zvlášť.


6. Volná trička ti nepřidávají kila!


Jestliže si vnadná dívka vezme volné tričko, pak ji to opticky rozšiřuje. Nevynikne její ploché bříško, jelikož jí látka (skrz prsa) splývá. Naopak to má i výhodu, že to zakryje případné špíčky.


7. Nehrozí ti, že si při běhání vyrazíš zuby!


Au, při běhání ty prsa pěkné bolí, když se houpou na všechny strany a navíc tu hrozí velký úraz!


8. Můžeš ležet na břichu!


Ženám s velkým poprsí něco prostě zavazí, když na břichu leží. Navíc na pláži si musí vyhrabat důlky do písku, aby si mohly opálit záda.


9. Nebolí tě z prsou záda!


Ano, velké vnady mohou být takovou zátěží, že poté ženy mají problémy s bolestí zad.


10. Malá prsa drží tvar!


Nikam se nerozjíždí, působí pevněji… I spoustě mužům se líbí právě malá prsa nebo ty akorát do ručky, místo těch velkých. Každý muž je jiný, každému se líbí něco jiného, proto nemusíš mít komplexy.


Navíc stále existuje naděje, že ještě dorostou. Takže hlavu vzhůru! Vidíš, kolik to má benefitů…8 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •