Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Co umí zaručeně pokazit přátelství? Ta zatracená láska!

10 signálů, jak poznáš, že tě miluje kamarád!

1
zdroj: Thinkstockphotos 1
aktualizováno 10.11.2016, 00:00 | 10.11.2016, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

Co umí zaručeně pokazit přátelství? Ta zatracená láska!

Zřejmě nechce pokazit přátelství, bojí se, že by o tebe mohl přijít, jestliže to necítíš stejně nebo je také stydlivý a nedokáže se překonat, aby ti vyznal lásku. Je dost pravděpodobné, že se jednou ocitneš v jeho kůži, dnešní teenageři tomu říkají friend zone.

Jestliže máš předtuchy, že možná by tvůj nejlepší kamarád mohl k tobě chovat nějaké city, čti dál, třeba ti můj článek pomůže odhalit některé znaky.

1. Styl, jakým na tebe kouká.
Dlouhé pohledy do očí dokáží odhalit mnohé.

2. Snaží se tě neustále dotýkat. Ležíte spolem na posteli, sedíte vedle sebe v kavárně… on se mezitím snaží tě polechtat, pohladit po ruce a být zkrátka v tom nejbližším kontaktu.

3. Usměje se pokaždé, když tě vidí. Je rozzářený, je rád, že tě znovu vidí, protože ty mu rozzáříš den.

4. Plánuje s tebou budoucnost.
Mluví často, jak jednou budete bydlet tam a tam. Jak o prázdninách pojedete tam a tam. O víkendu uspořádáte takový a takový výlet. Tak nějak s tebou počítá ve svém životě.

5. Před kamarády se chová jinak, než v soukromí.
Samozřejmě, že v partě je najednou za borce, pro kterého jsi jen kamarádka. Je děsně hustej a nad věcí. Nikdo by to na něm nepoznal. Ovšem změna začíná, pokud se opije a odhodí tak všechny zábrany.

PŘEČTI SI TAKÉ:

Láska vs. přátelství aneb Kamarád taky rád?

VAŠE PŘÍBĚHY: Nepoznala jsem, že můj nejlepší kamarád se chce zabít

Z tvého kámoše se vyklubal gay. Co teď?

6. Je na tebe milý… až moc milý. Udělal by pro tebe cokoliv. Klidně by se roztrhal a snesl ti modré z nebe. Kdykoliv jej potřebuješ, je ti na blízku. Můžeš mu vždycky zavolat a vyslechne tě, poradí ti a pomůže. Cokoliv a kamkoliv potřebuješ, je tu. Ty se budeš myslet, jak je to báječný kamarád… no kamarád by tě dost často poslal do prdele, utahoval si z tebe a prděl ti přímo do ksichtu jako brácha.

7. Nerad poslouchá, když mluvíš o jiných klucích. Raději převede téma na něco jiného nebo znejistí.

8. On sám o ostatních holkách nemluví. Protože taky nemá o kom mluvit. Když už ho nějaká chce, odkopne ji a dále se jí nezabývá.

9. Je s tebou raději sám než v partě. Plánuje akce, kam půjdete sami dva a kření se, pokud navrhneš, že se ještě přidá Jitka a Radka.

10. Nenápadně tě zve na rande, aniž by sis to uvědomovala. Jdete spolu sami do kina na romantickou komedii, koupí ti třeba i popcorn a trvá na tom, že tě na všechno zve. Na první pohled to vypadá jako nevinná přátelská akcička, na druhý je to však…

Jsou ještě nějaké další signály, které bys ty přidala? Poděl se v komentářích!8 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •