Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Láska? Existuje špatná nebo správná? Jak to vlastně je? Jak to funguje? Opravdu se to dá takhle dělit nebo je to jen láska...

10 signálů správné a špatné lásky

láska
zdroj: Thinkstockphotos láska
aktualizováno 26.03.2015, 00:00 | 26.03.2015, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

Láska? Existuje špatná nebo správná? Jak to vlastně je? Jak to funguje? Opravdu se to dá takhle dělit nebo je to jen láska...

Všechno je zalité sluncem. Ptáčci zpívají, poníci se kloužou po duze… Och ano, asi ses zamilovala. A tady je 10 signálů, které ti řeknou, že jsi v tom až po uši!

 

 

1. Máš ho v hlavě, máš ho všude… stále dokolečka si přehráváš chvíle s ním, představuješ si, jaké to bude, až spolu budete žít, celou vaši budoucnost i naplánované schůzky.


2. Pod jeho dotykem zavibruješ. Motýlky v bříšku, ten úžasný pocit, ztrácíš se a objevuješ úplně novou dimenzi. To vše s tebou dělá on.


3. Zamilovaně/přiblble na něj koukáš… když spí, když sedí, když pije, když jí… hypnotizuje tě každý jeho pohyb, to jak je sexy, jak je hezký, jak má krásný oči… vše!


4. Máš tendenci se o něj starat: vařit, prát, uklízet, odvážet z akcí, držet vlasy, když zvrací,… to vše zkrátka jen proto, aby mu nic nechybělo a byl spokojený a šťastný: s TEBOU.


5. Nikdo není dokonalý, než se do něj zamiluješ. On snad nemá chybu?! Tak chytrý a vtipný, to je vražedná kombinace!


6. ON. ON. ON. Mluvíš furt a furt jen o něm, chceš být pořád jen a jen s ním, potřebuješ ho a jen ho… Protože chvíle bez něj je příliš dlouhá. A navíc trpíš permanentním strachem, co dělá, když je bez tebe. Nechceš se dělit, teď musí být jen tvůj!


7. Udělala bys pro něj první i poslední. Stala ses jeho osobním otrokem.


8. Když jsi s ním: zastaví se ti čas nebo naopak utíká až moc rychle.


9. Ztrácíš pomyšlení na všechny ostatní.


10. Jsi jím nakažená. Přebíráš od něj nějaká gesta a hlášky. Začínáš používat jeho moudra a špulit pusu přesně tak, jak to dělá on.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:
Typologie holek 
Buď nepřehlédnutelná - nová kolekce Stelly McCartney


Jenže kdy už láska překračuje hranice? Kdy láska takzvaně není na svém místě? Nestačím se divit, jak moc se dokáží holky ponížit, jen aby svého milovaného neztratili. A tady je 10 signálů, které jsou v lásce naprosto špatně!

 

1. Po hádce vždycky dolezeš s omluvou ty. Začneš na sebe házet všechnu vinu, i když moc dobře víš, že velký podíl viny nese právě on.


2. Jsi jeho otrokem. Vaříš, pereš, uklízíš, jezdíš pro něj na akce, když se ožere (třeba i v 5h ráno), a pak se o něj ještě staráš, když má kocovinu… hlavně, že on se dobře bavil s kamarády.


3. Podřizuješ se jeho touhám a zapomínáš na ty své. Rozhodujete se, jestli jít do kina na romanťárnu nebo na scifi? Jasně, že vyhraje on.


4. Vše jen pro jeho uspokojení! Známka egoistického, sebestředného a rozmazleného chlapa. A tím nemyslím jen v sexuální oblasti…


5. Já, já, já, jenom já… „a posloucháš mě vůbec někdy, co ti říkám?“ Ty můžeš třeba celý den poslouchat o jeho problémech, o tom co ho štve, ale jakmile otevřeš pusu ty, slyší jen blá blá blá…


6. Ty až na posledním místě… za kamarády, za prací, za počítačovými hry, za školou, za svíčkovou, za pivem, za ukrajinskou krizí a fotbalem… všechno je důležitější, však ty přece počkáš.


7. Co může on, nemůžeš ty. On může jít posedět s kámoši na 10piv, ale ty s holkami na víno ne! V žádném případě! Neexistuje! Doma budeš…


8. Můžeš se přetrhnout, abys pro něj sehnala nějaký krásný dárek, který si zamiluje. Škoda, že jemu uniká, když máš narozeniny ty.


9. Snažíš se být oporou, podporuješ ho ve všem, co dělá, aby on ti pak před důležitou písemkou ve škole řekl: „ježiš… moc to hrotíš“.


10. Horší než ženská. Kdo tady tvrdí, že chlapi nemají krámy? Jednou za čas přijde i u nich ta protivná nálada, která prostě mluví za vše… Jenže kdo to má snášet?

 

Tak co? Zaslouží si tebe i tvou lásku nebo je všechno špatně a on si vůbec neváží toho, jak jsi ochotna se pro něj přetrhnout? Někdy dáváme příliš lásky tam, kde není žádaná a kde je brána jako samozřejmost. A takhle to rozhodně nemá být, protože láska je přece krásná… i když někdy trošku hloupá.11 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •