Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Všechno má své výhody, ale i nevýhody. Nedávno jsem se zamyslela nad tím, s čím se jako beauty blogerka dennodenně setkávám, a ráda bych se o to s tebou pobavila!

10 strastí a slastí, které znají (jen) beauty blogerky

Blogerka
zdroj: Thinkstockphotos Blogerka
aktualizováno 08.03.2018, 00:00 | 08.03.2018, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

Všechno má své výhody, ale i nevýhody. Nedávno jsem se zamyslela nad tím, s čím se jako beauty blogerka dennodenně setkávám, a ráda bych se o to s tebou pobavila!

Ačkoliv tento článek nebude mít pravděpodobně žádnou informační (přidanou) hodnotu, možná tě pobaví. Tak jdeme na to!


Hlavně nesáhnout do paletky před tím, než ji vyfotím!


Pokud chce mít blogerka perfektní fotografie nových produktů, pak musí své prsty držet zkrátka. Nejprve vyfotit a až poté do ní sáhnout a otestovat pigmentaci a jiné vlastnosti. Pokud zrovna nemám čas na focení, trpím nedočkavostí, až konečně paletku budu moci ozkoušet.


Odstíny umí potrápit!


Na fotografii se vždy snažím zachytit ten nejrealističtější odstín, který se přibližuje realitě. Bohužel to však není tak lehký úkol. Světlo, prostředí a fotoaparát barvy umí zkreslovat. Poté ještě v postprodukci musím barvičky trošku vychytat.


Testování dá pořádně zabrat!


Neustále mi chodí balíčky s nejrůznější kosmetikou, kterou je třeba otestovat. S testováním se nezastavím. Potřebuji daný produkt testovat dostatečně dlouho, abych si na něj vytvořila svůj názor. Pak mi chodí různé produkty, různé značky a já testuji a testuji. Někdy je to pro mou kůži zátěž, až se mi dělají alergické reakce. Všeho moc škodí…


Z drogerie vycházím s „oswatchovanou“ rukou!


Samozřejmě to není záležitost jen beauty blogerek. Ovšem vidím rtěnku či jakýkoliv jiný produkt a nedá mi to! Zkrátka jej musím otestovat na vlastní kůži, jak se chová a jak pigmentovaný je. Potom vycházím z prodejny s kompletně počmáranou rukou.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Stinné stránky blogování
Nej blogerky Česka! Co prozradily Blogerky roku?
Jak se stát blogerkou


Funguji jako drogerie pro mé okolí!


A mám tu také jednu nespornou výhodu. Za všechny balíčky jsem samozřejmě ráda a vždycky se chovám jak malé dítě, když nějaký rozbaluji a čeká mě překvapení. Stejně tak moje balíčky mají rádi i mí blízcí. Jelikož bych nebyla schopna vše sama spotřebovat, mnohdy se podělím a dávám možnost testovat produkty i mým kamarádkám a rodině.


Hodinu přemýšlím nad výběrem rtěnky!


Jako správný kosmetický nadšenec mám doma pěknou sbírku rtěnek. Tato sbírka se rozrůstá a rozrůstá. A moje strasti? Hodiny přemýšlím nad výběrem rtěnky, když odcházím z domu! Někdy mám pocit, že bych ráda vynesla ven všechny, jindy mám pocit, že nemám žádný dokonalý odstín… zkrátka klasická ženská.


Spotřeba odličovačích ubrousků…


Jelikož neustále něco testuji na obličej nebo na ruku, odličovací ubrousky jsou pro mě nutností!


Testování rtěnek bolí.


Pokud píši o nějaké rtěnce, vždy ji také fotím v akci na mých rtech. Někdy se mi sejde recenze vícero rtěnek či lesků a to pak moje rty trpí (obzvlášť pokud se jedná o ty dlouhodržící). Natřu, vyfotím a odlíčím. Takto to zopakuji 10 krát a mé rty jakou jako v ohni! 3 dny je pak z této akce vzpamatovávám.


Dopravci mě nesnáší!


Máma si ze mě někdy dělá srandu, že bych uživila jednoho dopravce jako full-time job. Denně mi zvoní pošťák či kdokoliv jiný, že mi veze balíček. Pokud nejsem doma a musíme se nahánět po celém městě, není to vždy úplně ideální situace. Dokonce už se mi stalo po opakovaných návštěvách jednoho dopravce, že to nevydržel a musel se mě zeptat, co sakra pořád objednávám.


Miluji být beauty blogerkou!


A jedna radost na závěr – já tohle zkrátka miluji. Kosmetika je má vášeň a jsem nadšená, že mám tu možnost otestovat tolik produktů. Tohle mě prostě baví.4 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •