Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zima je tady a spousta randících párů řeší dilema, kam vyrazit. Hledají příjemné místo, kde se budou moci seznámit a zároveň pobavit.

10 tipů, kam vyrazit na rande v zimě

rande v zimě
zdroj: Thinkstockphotos rande v zimě
aktualizováno 18.12.2017, 00:00 | 18.12.2017, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

Zima je tady a spousta randících párů řeší dilema, kam vyrazit. Hledají příjemné místo, kde se budou moci seznámit a zároveň pobavit.

Připravila jsem si pro tebe pár tipů, kam můžeš v zimním období vyrazit s přítelem (či budoucím přítelem) na rande! Inspiruj se.


1. Kino je nestárnoucí klasika!


Na rande do kina se chodilo, chodí a chodit zkrátka bude. Je to skvělá příležitost, kam vyrazit, nejen pokud je venku nehezké počasí. Pár se může postupně oklepávat, aklimatizovat se na sebe navzájem a po skončení filmu můžete zajít na skleničku do baru, kde si popovídáte.


2. Vyrazte za kulturou!


Ať už se jedná o operu, balet, divadlo, muzeum, výstavu nebo koncert – vždy je to jedna ze skvělých možností. Poznáte vkus toho druhého, dozvíte se něco nového a navíc ženy dostanou výtečnou příležitost se pořádně vyfiknout! Je to pěkné a romantické.


3. Workshopy, na kterých je zábava!


Dnešní moderní doba nabízí hromady možností, kde se naučit něčemu novému nebo něco nového zjistit. Jednou z dalších možností, kam jít na rande, jsou právě workshopy. Vyberte nějaký zajímavý, kde se rozhodně nebudete nudit!


4. Odhalte se na bazéně!


Ještě že existují i kryté bazény, které nám dávají možnost se „cachtat“ i v zimě. Na bazéně skutečně odhalíte ze svého těla nejvíce. Aspoň vaše drahá polovička bude vědět, do čeho jde. Každopádně nemusíte volit klasický plavecký bazén, dobrou volbou je i wellness (vířivky, sauny…).


5. Bowling, kuželky, kulečník nebo třeba šipky!


Co takhle zkusit nějaké hry? Nebudete pouze sedět na zadku, ale také se aktivně zapojíte. Rozhodně to jsou další super možnosti, jak se zabavit s přítelem.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Nápadité rande u vás doma
Kam na rande, když počasí nepřeje
Buď sexy i v zimě!


6. Vyrazte na bruslení!


Zima nám přináší skvělou příležitost, a to sice bruslení. Bruslení je super ať už na rybníku nebo v aréně. Zasportujete si, užijete si zábavu a navíc si můžete při klidném bruslení povídat a třeba si i chytit za ruce.


7. Při bobování si užijete spousty legrace!


Bruslení není jedinou možností, jak si užívat zimu plnými doušky. Vraťte se do dětských let a vyzkoušejte si, jaká je to zábava při bobování. Tohle je skutečně originální nápad na rande! Obohaťte bobování o koulovačku!


8. Nakrmte zvířátka!


Můžete spojit příjemné s užitečným. Dalším tipem je jít krmit labutě k vodě. Je to romantické, uděláte tím dobrý skutek a můžete si při tom skvěle popovídat! Není to zábava na dlouho, ale poté se můžete jít zahřát někam do kavárny.

 

9. Kavárny, čajovny a restaurace


Naprostou klasikou je zajít na rande do kavárny, čajovny nebo restaurace. Naplníte svůj žaludek, dáte si něco dobrého a při kávě si popovídáte o všech slastech i strastech života. Vyberte klidnější podnik, kde se navzájem uslyšíte a nebude příliš narváno. Mnoho lidí by potvrdilo, že tohle je ta nejkomfortnější možnost.


10. Zapařte si na diskotéce!


Pro lidi, co se rádi baví u hudby, jsou ideální možností různé diskotéky v krytém areálu či klubu. Sice si za hlasité hudby příliš nepokecáte, zato si můžete zatančit ruku v ruce, užít si zábavu a přizvat i kamarády, aby byla ještě větší sranda!6 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •