Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Rozhodla jsem se pro menší experiment a založila jsem si účet na jedné z populárních internetových seznamek. Online seznamování se těší v posledních letech velké oblibě. Není to tak romantické říci „seznámili jsme se na seznamce“, ale proč ne? I t...

10 typů kluků na seznamce

Hledání lásky
zdroj: Thinkstockphotos Hledání lásky
aktualizováno 02.03.2018, 00:00 | 02.03.2018, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

Rozhodla jsem se pro menší experiment a založila jsem si účet na jedné z populárních internetových seznamek. Online seznamování se těší v posledních letech velké oblibě. Není to tak romantické říci „seznámili jsme se na seznamce“, ale proč ne? I to je možnost.

Při mém experimentu jsem narazila na několik typů mužů a o nich jsem se rozhodla dnes napsat článek! Aspoň budeš vědět, co můžeš čekat po registraci na seznamkách…


Nejsem tvůj princ na bílém koni!


Tento kluk ti řekne na rovinu, že na seznamce pohledává jen známost na jednu noc. Nestojí o vztah. Není na zbytečná romantická gesta.


Rychle, stručně a bez dalších zbytečných namotávek!


„Ty, já, zítra, hotel.“ Co asi na hotelu budete dělat? Tento typ je rozhodně upřímný a nijak se s tím nepáře. Prostě tě pozve na vzrušující sex. Ber, nebo nech být.


Pan Dokonalý!


„Nepiju, nekouřím, nefetuji, tvůj otec mě bude milovat.“ Od samého začátku se snaží být naprosto perfektním partnerem pro tebe. Vykazuje veškeré známky dokonalého muže! Kde je ten háček? Věř mi, že brzy nějaký objevíš a jeho princeznou nebudeš dlouho.


Kluk alá mám své taktiky, které fungují!


Tito kluci sepíši absolutně originální pozdrav, který posléze posílají všem svým favoritkám. Některé dívky jim na to skočí a jsou absolutně okouzleny jejich originalitou. Skočíš jim na sladké řečičky?


Tak trošku zoufalý…


„NE“ pro ně není překážkou. Tento chlap ti prostě nedá pokoj. Bude házet jeden kompliment za druhým, bude naléhat, kdy se uvidíte, a věř mi, že již po tvém pozdravu vám plánoval svatbu, 3 děti a roztomilý baráček na kraji města. Pozor! Tento typ je pravděpodobně zároveň mamánek.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Chceš uspět na seznamce? Tipy pro parádní profil
Seznamka – taky možnost?
Čtenářky vypráví: Poznali jsme se na internetu - a vyšlo to


Sleduj, kolik mám peněz, bejby!


Stalo se ti někdy, že by ti muž místo pozdravu poslal výpis svého bankovního účtu? Mé kamarádce ano. On se chtěl zkrátka jen pochlubit, kolik peněz má a jak dobrá partie vlastně je. Pokud vyrazíte na rande, můžeš se spolehnout, že tě uvítá přenádhernou květinou a vezme tě do té nejluxusnější restaurace široko daleko.


Mám svaly a nebojím se je použít!


Na seznamce ho poznáš podle sexy fotografie svalů. Posilování je pro něj všechno! Do mekáče s ním pravděpodobně na schůzku nepůjdeš, a pokud se aspoň trochu nehýbeš, nemáš u něj šanci.


Ženáči, kteří hledají pobaveníčko!


Když se zeptáš na fotografie dítěte na jeho Facebooku, pak ti směle odpoví, že je to dítě jeho sourozence. Pravděpodobně má jeden mobil pro ženy ze seznamky a jeden mobil na manželku.


Jsem tu tak trošku omylem!


Tento týpek se ti bude snažit namluvit, že netuší, co na této seznamce dělá. Je tady vlastně úplně náhodou, nikdy nikomu nepíše (ty jsi první) a online seznamování vlastě odsuzuje.


Nedokáži být sám!


Jsou lidé, kterým nedělá problém být single, a pak jsou tu ti, kteří trpí. Tento je po rozchodu ani ne týden a už je naprosto zoufalý. Je to prostě vztahový typ, proto to bude brát šupem. Do týdne si dáte společnou fotografii na Facebook, do dvou týdnů se dáte do vztahu, a pak už to bude mít rychlý spád – společné bydlení, svatba, děti…4 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •