Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý prožíváme ráno jiným způsobem. Nedávno jsem se zamyslela nad typy lidí po ránu a rozhodla se je sepsat do tohoto článku. Pravděpodobně tento článek nebude mít žádnou informační hodnotu, zato se možná pobavíš a v jednom z typů se najdeš. Urči...

10 typů lidí po ránu

Vstávání
zdroj: Thinkstockphotos Vstávání
aktualizováno 24.01.2018, 00:00 | 24.01.2018, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

Každý prožíváme ráno jiným způsobem. Nedávno jsem se zamyslela nad typy lidí po ránu a rozhodla se je sepsat do tohoto článku. Pravděpodobně tento článek nebude mít žádnou informační hodnotu, zato se možná pobavíš a v jednom z typů se najdeš. Určitě nezapomeň napsat do komentářů, jak zvládáš ráno ty!

Ranní ptáče dál doskáče


Někteří lidé jsou sovy, jiní ranní ptáčata. Každý to máme jinak. Mnoho lidí by ranním ptáčatům závidělo. Vstanou si o pár hodin dříve, jdou si zaběhat, zacvičí si jógu a přichystají na snídani ovesné lívance. Vše bez problému zvládají a nikam nespěchají. Bohužel však i v případě, kdy se rozhodnou si trošku přispat, vstávají v 5h ráno a nemohou si pomoci.


Kdo by potřeboval spánek?


U ranních ptáčat je zvykem, že chodí dříve spát a dříve také vstávají. Pak jsou tu lidé, kteří chodí pozdě spát a také brzy vstávají. Ačkoliv toho málo naspí, necítí se nijak unaveni. Zkrátka fungují tak, jak potřebují.


Ti, co neslyší budík


Ráno se s úsměvem na tváři vzbudí, sluníčko svítí a ptáčci zpívají. V klidu se podívají na mobil a s úděsem zjišťují, že je 11h dopoledne! Cože? Jak se to mohlo stát! Vůbec si nepamatují, že 10krát vypnuli budík a měli dávno vstávat do školy nebo do práce.


Ti, co si nastavují 18 budíků


Tito lidé vědí, že jeden budík je zkrátka málo. Nastaví si tedy rovnou více budíků, a to sice na 6.00, 6.05, 6.10, 6.15 a tak dále… Funguje to? Většinou ano, pokud tedy budík nevyhodí z okna a nejdou si opět v klidu lehnout.


Typ, který zvládá všechno během 5 minut


Ženy se běžně líčí třeba 30 minut, tato to však zvládá do 5 minut s tím, že ještě navíc stihne posnídat, nachystat si tašku do práce či do školy, dát si rychlou sprchu, nakulmovat si vlasy, vybrat si outfit, dát nažrat prasatům, zasadit strom a postavit dům, udělat si domácí úkoly a vyžehlit prádlo. Není potřeba ztrácet čas. Vše se dá přeci bez problému stihnout!

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jak ráno na hřívu?
Perfektní ráno? Jde to!
Jak ráno nezaspat a nepřijít pozdě


„Nemluv na mě. NIKDY!“


Jak podtitulek napovídá – na tyhle typy lidí nikdy po ránu nemluv! Jsou nepříjemní, nechtějí se s nikým bavit a potřebují si v klidu urovnat své vlastní myšlenky. Dej jim čas, oni se brzy proberou a budou zase komunikovat.


Nedochvilnost je jejich druhé jméno


Oni zkrátka nikdy nepřijdou na čas. Ačkoliv vstávají dostatečně brzy, vše stíhají… stejně dojdou pozdě. Kdoví, jak to dělají? Ale tohle je jejich hlavní výsada.


Člověk, který vstane a jde


Tento typ má velmi zkrácenou ranní rutinu, zkrátka vstane z postele, obleče si první, co uvidí a vyráží z domu. Mnohdy si zapomene vyčistit zuby a je mu to úplně jedno. Hřeben? Nepotřebuje. Omylem si neobul boty a zůstal v papučích? Žádný problém, komfort je nejdůležitější. Svůj vzhled pak vylepšuje během dne.


Vyloženě nevstávací typy


A pak tu jsou lidé, pro které je vstávání hororem! Po ránu jim bývá špatně, vůbec jim to nemyslí, na ostatní křičí a jsou protivní. V průběhu dne se z nich však vstávají milí tvorové.


Spáči


Kdo by nemiloval svou postýlku? Spáči ji miluji nadevšechno na světě. Neradi ji opouští. Pevně se jí drží do poslední chvíle. 10krát se převrací a dávají si polštář na hlavu, než je někdo donutí vstát. A celý den pak přemýšlejí, jak se ke svému miláčkovi – postýlce vrátí.7 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •