Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Někteří muži zůstávají ve vztahu i přesto, že už ke své drahé polovičce necítí to, co dříve. Jak to? Jaké jsou ony důvody, proč by měl někdo setrvat ve vztahu bez lásky? Na to se pojďme podívat v tomto článku. Zde jsou ty nejčastější důvody!

5 důvodů, proč s tebou je, i když tě nemiluje

Hádka
zdroj: Thinkstockphotos Hádka
aktualizováno 09.07.2017, 00:00 | 09.07.2017, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

Někteří muži zůstávají ve vztahu i přesto, že už ke své drahé polovičce necítí to, co dříve. Jak to? Jaké jsou ony důvody, proč by měl někdo setrvat ve vztahu bez lásky? Na to se pojďme podívat v tomto článku. Zde jsou ty nejčastější důvody!

1. Je příliš pohodlný!


Rozchod by znamenal spoustu problémů. Musel by řešit, jak ti to říct, ty bys dělala scény, on by byl z toho špatný, všichni by se ptali, co se stalo… ano, jednodušší je prostě spolu zůstat. Zvykl si na to, že má kde bydlet, ty mu opereš i navaříš. Má veškerý luxus, tak proč by odtud utíkal? Na světě chodí spousta flegmatiků, kteří pro svůj klid udělají cokoliv.


2. Už jste příliš daleko, než abyste se rozešli!


Zná se s tvou rodinou, ty se znáš s jeho, máte společné kamarády a všichni si myslí, že vy dva se prostě jednou vezmete. Jste již krok před svatbou, tak to přeci už nejde couvnout. A pak si zvykat zase na nějakou jinou partnerku? To by bylo moc složité, jelikož si na tebe a život s tebou zvyknul. Nezapomínej však, že někdy je lepší se rozejít nyní, než až budeme mít 3 děti, společný dům a psa.


3. Chce tě!


Ačkoliv tě už nemiluje, tak tě pořád chce. Zvláštní? Velmi běžné. Nedokáže si představit, že bys byla s někým jiným. Že by tě někdo jiný objímal, líbal a trávil s tebou veškerý čas, zatím co on by tě nevídal. Lidé jsou majetnický a někteří až příliš žárliví i na své bývalé partnery a partnerky. Další kategorií tohoto podtitulku je samozřejmě sex. Proč si hledat někoho nového, kdo by s ním spal, když má tebe.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

10 signálů, jak poznáš, že tě miluje kamarád!
Miluje tě? Odhalí ho magický test
9 vlastností, pro které tě bude milovat navždy


4. Nechce ti ublížit!


Má tě rád. Mnoho jste si spolu prožili a vidí, že ty jsi do něho stále ještě zamilovaná až po uši, zatím co u něj tato láska již vyprchala. Doufá, že se jeho city k tobě třeba obnoví, snaží se, ale vše je marné. Láska se nedá vynutit. Ta buď je, anebo není. On se zkrátka bojí, že by ti ublížil.


5. Bojí se, že si už nikoho jiného nenajde!


Dospěl do věku, kdy jsou všichni jeho kamarádi a kamarádky zadaní. Každý někoho má a single krásné a chytré ženy již nejsou na obzoru. Nyní si představuje, jaké by to bylo, když by byl single. Chyběl by mu intimní život, ale i parťák, kterému se může svěřovat, s kterým může jezdit na výlety a vyznávat se ze svých citů.


Mnohdy se stává, že páry spolu po letech zůstávají už jen díky tomu, že si na sebe zvykly a bylo by pro ně těžké si hledat někoho nového. Nezapomeň však, že nikdy není pozdě začít od začátku. Nemá cenu setrvávat ve vztahu, ve kterém nejsi šťastná jen z důvodu stereotypu. Jsi mladá, krásná, jsem si jistá, že někde čeká ten pravý.10 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •