Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

V tomto článku si vtipně probereme, co vše můžeš pokazit na první schůzce a že toho, panečku, je hodně! Není se čeho bát. Buď sama sebou a ono to nějak dopadne, ovšem rozhodně si dej pozor na následující body.

5 způsobů, jak pokazit první rande

Flirt
zdroj: Thinkstockphotos Flirt
aktualizováno 08.10.2017, 00:00 | 08.10.2017, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

V tomto článku si vtipně probereme, co vše můžeš pokazit na první schůzce a že toho, panečku, je hodně! Není se čeho bát. Buď sama sebou a ono to nějak dopadne, ovšem rozhodně si dej pozor na následující body.

1. Když to přeženeš s make-upem…


Obvykle se příliš nemaluješ a na první rande se rozhodneš nalíčit podle tutoriálu na youtube, abys byla za kočku. Jenže nemáš praxi a podle toho to také dopadne. Nevšimneš si na nekvalitním světle, že make-up je moc oranžový a odstínem ti vůbec nesedí. Stíny budeš mít až na obočí a postupně se ti na schůzce začnou rozmazávat. Rtěnka se objeví na zubech… Zůstaň přirozená, na nic si nehraj. Někdy je méně více.


2. Když se nevhodně oblečeš…


Mnohdy to, co si ženy myslí, že se mužům líbí, není to, co se mužům líbí. Obleč se raději tak, jak se běžně oblékáš a cítíš se komfortně. Zůstaň sama sebou – takovou tě musí mít rád. V opačném případě si nazuješ 15 cm vysoké podpatky a poté budeš skuhrat, že tě bolí nožky. Push-up podprsenka tě bude tlačit. Upnuté šaty ti budou vyjíždět a ukazovat, co nechceš, aby bylo vidět… vsaď na jistotu a na tvé oblíbené kousky oblečení!


3. Když vyberete nevhodný podnik…


Vybereš podnik, kde je příšerně hlasitá hudba? No to si moc nepokecáte. Raději jděte někam, kde je to klidnější. Vyhněte se velkým návalům lidí, mohli byste potkat své EX, spousty kamarádů a najednou by rande nebylo jen o vás dvou, ale o desítkách jiných lidí.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Abeceda prvního rande
Kam na první rande snů? 9 neotřelých nápadů pro všechny zamilované!
Co bys o randění měla vědět, ale nikdo ti to ještě neřekl


4. Když se projeví nervozita…


Lidé se ve stresu chovají různými způsoby. Některé ženy se začnou infantilně nahlas smát každému slovu, co muž řekne (ačkoliv to ani nemá být vtipné). Smích je to poněkud trapný a mnohdy se stane, že jej žena v zápalu smíchu poprská. Jindy v nervozitě mluvíme jako vulgární řidiči náklaďáku a za každým slovem říkáme „vole“. Uklidni se, o nic nejde.


5. Když moc tlačíš na pilu…


Hned na první schůzce bys ho neměla vyděsit. Nevykládej mu o tom, jak plánuješ, jak spolu budete bydlet v domečku na kraji města, že budete mít psa čivavu a dvě roztomilé děti, nezapomeneš samozřejmě zmínit ani návrhy jejich jmen. Netlač na pilu a jdi na to postupně, je to teprve první rande.


A napadají tě ještě nějaké tipy, jak nepokazit první randě?
Například nedat si v restauraci špagety a podobně…?6 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •