Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Všechny tvé kamarádky jsou zadané, kolem tebe se to jen hemží láskou, na každém rohu na tebe vykukují zamilované páry a ty stále nic? Pak je tento článek právě pro tebe!

6 důvodů, proč je super být single!

1
zdroj: Thinkstockphotos 1
aktualizováno 08.12.2016, 00:00 | 08.12.2016, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

Všechny tvé kamarádky jsou zadané, kolem tebe se to jen hemží láskou, na každém rohu na tebe vykukují zamilované páry a ty stále nic? Pak je tento článek právě pro tebe!

Ukáži ti, že být nezadaná není žádná velká tragédie. Na každou z nás čeká někde ten pravý. Pro jinou si přijde teď, pro jinou až třeba za pár let. Důležité je si uvědomit, že jsi ještě mladá, život máš před sebou, a proto nezoufej a užívej si každou sekundu života. Navíc někdy být chvíli sama má i své výhody, tak se jdeme na ně podívat!

Nemusíš stále vypadat jak modelka z časopisu, aby ti náhodou nezdrhl za jinou. Když nemáš náladu, prostě se nemaluješ, nenalakuješ si nehty, nevyžehlíš si vlasy a vezmeš si jen mikču a pohodlný džíny místo šatů a bot na podpatku.

Můžeš jít, kam chceš, kdy chceš a s kým chceš. Nemusíš mít výčitky, že nejsi se svým milým a navíc se vyhneš i žárlícím scénám, že se na tebe druhý kluk jen podíval!

Pokud jsi sama, rozhodně ušetříš! Jednou mu kupuješ dárek k Vánocům, pak ke svátku, k narozeninám, na Valentýna, k výročí… pak se k tomu přidají i dárky pro jeho rodinu. Vymyslet dárek pro tchýni může být opravdu nadlidský výkon!

PŘEČTI SI TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Proč jsou fajn holky bez kluka?

10 holčičích zlozvyků, které kluky děsí

Je mi třináct a nemám kluka!

Můžeš si užívat s jinými muži. Flirtování, ulítávání, balení, randění… Každý večer můžeš mít jiného chlapa. Nemusíš s ním rovnou lézt do postele, postačí jen malé škádlení, které ti dodá sebevědomí, a třeba jednou narazíš na toho pravého.

Máš čas na sebe samu. Zní to jako klišé, ale vztah ten je na 24h denně, nemůžeš si vzít dovolenou. Když jsi sama, máš větší možnost se věnovat svým zájmům. Začni konečně cvičit, najdi si práci, která tě bude bavit, vyraz s kamarády na výlet… Neztrácej čas brečením doma pod peřinou, raději vyjdi ven. Třeba právě tam potkáš svého vysněného prince.

Vztah to není jen zábava, ale občas i velké problémy. Tvoje kamarádky neustále řeší žárlivosti, dárky, hádky, sex,… no a ty jsi naprosto v klidu! Žádný chlap = žádný problém (to samozřejmě ber s nadsázkou, problémy jsou vždycky).


Vidíš to? I samota má své výhody, tak hlavu vzhůru a užívej si života plnými doušky!7 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •