Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

S úsměvem jde všechno lépe – pokud razíš takovou životní filosofii, pak jsi na tom rozhodně lépe než ti, kteří se na svět neustále jen mračí. Kdo by chtěl být takovým morousem?

7 důvodů, proč se na svět usmívat

Smích
zdroj: Thinkstockphotos Smích
aktualizováno 08.02.2018, 00:00 | 08.02.2018, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

S úsměvem jde všechno lépe – pokud razíš takovou životní filosofii, pak jsi na tom rozhodně lépe než ti, kteří se na svět neustále jen mračí. Kdo by chtěl být takovým morousem?

Sepsala jsem hned několik důvodů, proč je důležité se usmívat. Jaké to jsou? To se dozvíš, pokud budeš pokračovat ve čtení.


1) Úsměv tě udělá krásnější!


Kdy je žena nekrásnější? No přeci když se usmívá. Usměvaví lidé jsou navíc sexy! Tak nahoď na tvář úsměv a raduj se ze své přirozené krásy. Úsměv je ten nejkrásnější šperk každé ženy.


2) Nikdy nevíš, kdo se do tvého úsměvu zamiluje!


S tím tak trošku souvisí předchozí bod. Pro muže budeš působit přístupněji, otevřeněji a více jako holka do nepohody. Je to takový malý signál, jakým mu dáš najevo, že stojíš o seznámení. Pokud se mračíš, nečekej, že tím někoho okouzlíš.


3) Budeš působit více sympaticky!


S úsměvem snáze navážeš nové vztahy. Najdeš si kamarády a okolí tě bude přímo zbožňovat. Navíc je prokázané, že usměvaví lidé působí důvěryhodněji. Chceš něčeho dosáhnout? Potřebuješ něco? Nahoď úsměv a jdi odhodlaně za svým cílem!

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Pořiď si perfektní úsměv
Co na tebe prozradí tvůj úsměv?
Síla úsměvu


4) Úsměvem třeba zlepšíš někomu den!


Mně vždycky udělá radost, pokud jdu na úřad a milá paní za přepážkou se na mě usměje. Tohle malé gesto mi dokáže zlepšit den. Mnoho lidí na ulicích čumí pouze do země, nevšímají si okolí… Obdaruj raději ostatní upřímným úsměvem – vždyť je přeci zadarmo. Nic tě to nestojí.


5) Usmíváním posiluješ!


A co takhle trošku posilování? Při usmívání zapojuješ až 17 svalů. Pokud úsměv přejde do hlubšího smíchu, pak zapojuješ až 80 svalů – především ty na břiše. To je přeci skvělé!


6) Smíchem si prodlužuješ život!


Říkaly to naše babičky a říká se to pořád. Čert ví, kde je pravda, ovšem za pokus to rozhodně stojí – o důvod více, proč se na svět usmívat.


7) Dobrá nálada nevyřeší všechny tvé problémy, ale naštve tolik lidí, že stojí za to se usmívat.


A jedno takové motto na závěr, které jsem si velmi oblíbila. Někteří lidé žárlí a nesnesou fakt, že někdo je se svým životem spokojený, že je šťastný a má dobrou náladu. Máš chuť je trošku potrápit? Usměj se na ně! Třeba jim brzy dojde, že tvůj způsob žití má něco do sebe!2 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •