Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

V tomto článku se budeme věnovat tématu, co muže odpuzuje na ženách. Vyvaruj se těmto nehezkým věcem, které rozhodně nejsou sexy.

7 situací, kdy ho od sebe odradíš

Nepovedené rande
zdroj: Thinkstockphotos Nepovedené rande
aktualizováno 30.10.2017, 00:00 | 30.10.2017, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

V tomto článku se budeme věnovat tématu, co muže odpuzuje na ženách. Vyvaruj se těmto nehezkým věcem, které rozhodně nejsou sexy.

1. Lacině oblečená


Pokud ti leze zadek, výstřih máš až po pupík a opilá se kymácíš na vysokých podpatcích, nemůžeš čekat, že tě muž bude brát vážně. Přemýšlej, zda oblečení, které máš na sobě, není příliš vyzývavé ve špatném slova smyslu. Někdy je méně více a tohle rozhodně není sexy! Buď odhal nožky, nebo dekolt, nikdy ne oboje. Udělej to rafinovaně.


2. Vulgarismy na denním pořádku


Mluvíš jako řidič náklaďáku? Vždyť to se přece k něžnému pohlaví nehodí. Neoslovuj ho „vole“, neříkej za každým druhým slovem vulgarismus. Mohlo by ho to odradit! Ukaž, že jsi dáma a že se tak také umíš projevovat. To ovšem neznamená, že on by měl mít tento nehezký slovník.


3. Zarostlá od hlavy až k patě


Depilace je v tomto 21. století doslova nutností ať už z hygienického hlediska, tak z toho estetického. Pokud přímo před ním zvedneš svoje zarostlé podpaží, určitě ho to odradí. Dávej si pozor na své chloupky.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jaké holky kluci chtějí?
Nejčastější důvody, proč kluci podvádějí
Co na nás kluci doopravdy zbožňují?


4. Hlasitý, nekontrolovaný záchvat smíchu


Cokoliv, co řekne, ti přijde náramně vtipné, že se začneš „řezat“ přes celou restauraci. Směješ se, do toho plácáš rukama a chrochtáš. Zkus se ovládat, abys ho nevyděsila. Přílišné chechtání může působit infantilním dojmem.


5. Chování burana


Přijdeš načančaná v šatech, pohodlně se usadíš tak, že roztáhneš nohy, zakřičíš na obsluhu, kde je a tajně si sbalíš párátka ze stolu do kabelky, protože jsou přece zdarma a mohou se hodit. Dámy, jsme dámy, tak se chovejme jako dámy (moudro dne).


6. Tlačíš na pilu


Hned na prvním rande začneš vykládat, jak ho seznámíš se svými rodiči, kolik budete mít dětí, kde budete mít svatbu a koho chceš za družičky. Brzdi trošku, jinak se dá na útěk.


7. Zápach z úst


Vždy se ujisti, že máš svěží dech. Před schůzkou si pro jistotu vyčisti zuby a sbal si s sebou do kabelky žvýkačky či větrové bonbony. Zápach z úst může být velmi nepříjemný.5 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •