Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Rozhodla jsem se sepsat ty největší extrémy typů lidí, kteří se jakýmkoliv způsobem projevují na internetu.

7 typů lidí na internetu

internet
zdroj: Thinkstockphotos internet
aktualizováno 01.09.2017, 00:00 | 01.09.2017, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

Rozhodla jsem se sepsat ty největší extrémy typů lidí, kteří se jakýmkoliv způsobem projevují na internetu.

Samozřejmě je třeba tento článek brát trochu s nadhledem! Nicméně pro pobavení je to ideální téma.


1. Vulgární řidiči náklaďáků!


Tito lidé se neumí vyjadřovat jinak, než nadávkami. Proč napsat konstruktivní kritiku, když stačí napsat pár sprostých slov a tím na sebe lépe upozorní? Tyto komentáře autorům toho moc nepředají. Lepší možností je kritika, kdy své námitky odůvodníš a vynecháš vulgarismy, které dělají internet horším místem.


2. Chyběl jsem ve škole na češtinu!


Není snad ani potřeba tohle více komentovat. Zajisté je poznáš podle velkého počtu chyb a většinou ani nepíší interpunkci. Pointu jejich komentářů řeší grafologové po celém světě! Jestli tohle tu po nás zůstane, další generace naše vzkazy nepřeloží.


3. Sežral jsem všechnu moudrost světa!


Tento typ lidí se vyznačuje dlouhými slohovými pracemi, kde je naprosto v pořádku veškerá gramatika. Myslí si, že každý stojí o jejich názor, že oni jsou nejchytřejší a jedině jejich názory jsou ty správné. Nepřijímají kritiku. Jsou samozřejmě velmi dospělí, rozumní, zodpovědní a tak trošku moralisti.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Co ti hrozí na internetu?
Seznamovat se na internetu - ano, či ne?
Nejšílenější závislosti lidí!


4. Češtináři!


Ačkoliv mnohdy nemají vystudovaný obor Česká filologie na vysoké škole, bojují za gramatiku! Vidí chybu v každém příspěvku, který se objeví na internetu. Zapomínají komentovat myšlenku příspěvku (ta jim naprosto uniká), je zajímá jedině ona spisovná čeština.


5. Rýpálci!


Na všem najdou nějakou chybu. Neoceňují práci autora, je zajímají jedině nedostatky. Dokáží zkritizovat i ten nejtitěrnější detail. Vyznačují se větami jako „no hate, ale… Nechci kritizovat, ale… Dobrý, ale…“ a samozřejmě přidávají také mrkací smajlíky, které působí až otravně.


6. Vegani!


Ahoj, jsem vegan.


7. Ti, co se vždycky nachytají.


Na internetu je mnoho lidí, kteří si z ostatních dělají akorát tak srandu. Schválně nahrají trapné video a poté sledují reakce sledovatelů. Někteří to bohužel nepochopí a komentují to poněkud zvráceně. Pak jsou tu tací, kteří touží získat pozornost, a proto vysloví otázku ve stylu „iOS nebo Android???“. Tohle vždycky vzbudí reakce.6 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •