Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý máme před usínáním jiný rituál. Nedávno jsem se však bavila s kamarádkou a zjistila jsem, že před spaním děláme spousty podobných věcí! Některé jsou až komické. Tak pojďme se spolu pobavit nad tím, jak je lidský tvor zábavný při ulehání do p...

7 věcí, které děláme před usínáním

Spánek
zdroj: Thinkstockphotos Spánek
aktualizováno 18.01.2018, 00:00 | 18.01.2018, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

Každý máme před usínáním jiný rituál. Nedávno jsem se však bavila s kamarádkou a zjistila jsem, že před spaním děláme spousty podobných věcí! Některé jsou až komické. Tak pojďme se spolu pobavit nad tím, jak je lidský tvor zábavný při ulehání do postele.

Peřina či deka musí mít knoflíky u nohou!


To je zásada, která nesmí být porušena, jinak se jedinec cítí nesvůj. Knoflíky u hlavy zavazí, jsou nepříjemné a ani to nevypadá pěkně.


Když je vedro, zeď to vyřeší!


Kolikrát jsem od svých kamarádů slyšela, že v parných dnech se tulí ke zdi u postele, jelikož jedině ona je dostatečně chladná. Pod peřinou je zkrátka teplo a tohle je ta nejlepší možnost!


Polštář mezi nohy a spíme!


Oblíbený způsob usínání žen. Čím to je, že je to tak pohodlné? Dáme si peřinu nebo polštář mezi nohy, přitulíme se k plyšáku a spíme. Poloha alá embryo je ta nejpohodlnější. V těhotenství si přizveme na pomoc kojící polštář.


Máme 19865485 polštářů a stejně na nich nespíme!


Ten polštář s roztomilým motivem koťátek jsme zkrátka v obchodě nemohly nechat! Je tak krásný a výtečně se hodí do naší ložnice. A tak kupujeme a kupujeme, až máme doma 19865485 polštářů. Přítele postupně vystrnadíme z postele, protože se tam nevleze a my? My ačkoliv na polštářích usínáme, postupně nám sjede hlava dolů a spíme spíše pod nimi.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Co udělat pro zdravý spánek?
Spánek o tobě prozradí, jaká jsi
Bylinky pro tvůj klidný spánek


Jsme dospělí a bojíme se příšer.


Jako malí jsme se obávali, že pod postelí se schovává nějaká příšera. Jedinou možností, jak se jí ubránit, bylo se schovat pod peřinu – tím pádem na nás nemohla. Nyní jsme dospělí, rozumnější, máme více zkušeností… a příšer se bojíme neustále.


Buď je nám zima, nebo vedro!


Pod peřinou je vedro a bez peřiny zima! Jak tohle vyřešit? Nechat jednu nohu zakrytou a druhou ne.


Zábavné historky s mobilem v posteli!


Dnešní generace je bez mobilu jako bez ruky. Zhasnou světla, lehnou do postele a do rukou berou mobil. Ten jim v první moment vypálí oči, jelikož jas není ztlumený a noční režim není zapnutý. Problém je vyřešen a pokračujeme v ťukání do displeje. Pomalu usínáme, zavíráme očka a co se nestane? Mobil upustíme přímo na nos! Au, tak to bolí. Uznáváme, že bychom měli jít spát, a proto položíme mobil pod polštář (což by se jen tak mimochodem nemělo) a jdeme spát.6 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •