Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nerada bych zde rozvíjela nějaké debaty o feminismu, šovinismu a zkrátka nerovnosti pohlaví. Každá na tuto problematiku máme jiný názor. V tomto článku bych se raději věnovala tak trošku vtipně některým činnostem, které jsou společností pro ženy t...

7 věcí, které ženy nesmí dělat a muži ano

ženskká
zdroj: Thinkstockphotos ženskká
aktualizováno 02.10.2017, 00:00 | 02.10.2017, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

Nerada bych zde rozvíjela nějaké debaty o feminismu, šovinismu a zkrátka nerovnosti pohlaví. Každá na tuto problematiku máme jiný názor. V tomto článku bych se raději věnovala tak trošku vtipně některým činnostem, které jsou společností pro ženy tabu! Určitě se v tom najde každá. Ale skutečnost už je holt taková.

1. Říhání a jiné „nechutnosti“


Ano, holky přece nekrkají a už vůbec neprdí. Ony jen vypouští roztomilé třpytkované obláčky s vůní marshmallow, na kterých sedí jednorožci a štěňátka (nic proti koťátkům). Muži se budou asi divit, ale i ženy mají své fyziologické potřeby. Ve společnosti to však rozhodně není povoleno! Raději budeme hrát dál tu pohádku, že ženy tohle prostě nedělají!


2. Čůrat na veřejnosti


Zatímco muž si nenápadně stoupne ke stromu a dělá, že přemýšlí, mezitím co vykonává potřebu, žena marně hledá ukryté křoví nebo záchod. Tohle zkrátka nejde a všechny víme proč. Muži to mají v tomto neodmyslitelně jednodušší.


3. Vysvléct si tričko v parném letním dni


Mezitím co muži chodí bez vrchní části oblečení s odhalenými břišáky, pro ženu je to nepřípustné. Obzvlášť pokud by ani neměla podprsenku, že ano. A tak se musíme potit v létě v tričku, zatím co oni nám odhalují své „sexy“ tělo.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Potvrzeno! Muži se bojí randit s inteligentními ženami
Co na ženách muži doopravdy milují?
Proč tloustneš, a tvůj kluk ne?


4. Spát s mnoha muži


Chlap, když má pohlavní styk s půlkou města (myšleno tou ženskou částí města), je největší borec, tak žena je naopak automaticky za lacinou děvku. A to i v případě pokud spala s více než jedním mužem za celý svůj život. Každý to máme zkrátka jinak. Každý máme priority nastavené jinak. Potom, pokud se ptáš muže, s kolika ženami spal, musíš si to číslo vydělit třemi a u ženy naopak vynásobit třemi.


5. Ukazovat ochlupení


Zatímco chlapi už se neholí ani na tváři, tak ženy musí stále úplně ale úplně všude. Je běžné, že muž odhaluje chlupaté nožky, a když zvedne ruce a ukáže podpaží, vyleze prales. Kdyby tohle udělala žena, tak je společností naprosto odsouzena. Na přirozenost se nehraje, depilace je nutná.


6. Fandit v hospodě v mužském stylu


Pokud žena v hospodě u fotbalu začne křičet s pivem v ruce: „ty vole, jó, borci, dělejte to pořádně. Ku*va, já vám ukážu, jak se to hraje“, pravděpodobně na ni bude civět celičká hospoda. Máme se přeci chovat jako dámy, ne jako neandrtálci.


7. Holit si tvář


Nedávno vyšlo na Youtube.com video, kde dívka ukazovala, jak si holí svou tvář. Samozřejmě to bylo společností ihned odsouzeno. Ženy nemají mít knírek, ale ani nemají mluvit o tom, jak si jej depilují. Něco má prostě a zkrátka zůstat pod pokličkou.7 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •