Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Láska dokáže být velmi složitá a těžce čitelná. Na jednu stranu dělá tamto, na druhou stranu zas tamto. Čert aby se v tom vyznal. Tak chce tě, nebo ne?

7 vět, podle kterých poznáš, že tě nechce!

Odmítání
zdroj: Thinkstockphotos Odmítání
aktualizováno 13.04.2017, 00:00 | 13.04.2017, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

Láska dokáže být velmi složitá a těžce čitelná. Na jednu stranu dělá tamto, na druhou stranu zas tamto. Čert aby se v tom vyznal. Tak chce tě, nebo ne?

Nutno podotknout, že každý jsme jiní a každý vysíláme jiné signály. Tohle není univerzální návod na chlapy po celém světě, ale třeba ti to pomůže se zamyslet nad jistými slovy a činy…


„Promiň, mám teď moc práce.“


Ano, všichni máme MOC práce, stále něco děláme a nevíme, kam dříve skočit… Vítej na tomto hektickém světě. Je v pořádku párkrát odmítnout schůzku kvůli časové vytíženosti, ale pokud je to stále a stále. Nebuď vlezlá a počkej, až si tedy udělá čas a ozve se sám. Ale co si budeme povídat, pravděpodobně jen hledá výmluvy. Kdyby chtěl, tak si aspoň hodinku čas udělá. Vždycky to jde, když se chce.


„Momentálně se nechci vázat, nemám na to čas.“


A pak by přišla ONA - žena, jež by ho na první pohled okouzlila a měla to „něco“, co on hledá… pak by tato slova šla stranou. Možná teď chce cestovat, zaměřit se na studium nebo kariéru, ale pokud by se skutečně zamiloval, měl by ve svém životě místečko i pro tebe.


„Promiň, že jsem teď týden nenapsal, měl jsem toho moc.“


Odepsání na messengeru trvá zhruba 3 sekundy. To je opravdu tak zaneprázdněný, že si nenašel ani těch pár vteřin? Jednoduše se mu nechtělo. Navíc ještě když se jedná o kluka, o kterém víš, že je online 24h denně.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Nejčastější důvody, proč kluci podvádějí
Jaké holky kluci milují, a jaké nenávidí?
Chtějí tě dva kluci? Jak si vybrat!


„Zasloužíš si někoho lepšího.“


Typická věta, která zaznívá z úst mnoha lidí, chtějí-li milosrdně říci vztahu „pá pá“. Všichni víme, že to jsou pouhé kecy…


„Dneska nemůžu, jdu s kámošem.“


Nebude tě upřednostňovat. Prostě ne. Ty jsi až na místě za televizí, počítačem, hrami, fotbalem, hokejem, kámošema, rodinou, školou, dalšími zájmy a podobně… Ovšem to nemůžeš očekávat ani ve vztahu, že vždy budeš pro něj ta první. Špatné je, pokud na ně si čas udělá kdykoliv, ale na tebe ne.


„Ne, na 50 odstínů temnoty s tebou do kina nepůjdu!"


Láska si žádá oběti. Neustále se musíme přizpůsobovat a dělat kompromisy. Je jedno, že ty musíš trpět bojové, dobrodružné a sci-fi filmy, tvůj výběr je zkrátka špatný a tečka. Jdi si na 50 odstínů s kamarádkou.


„Nejsem ten typ, co by psal holce, chtěl se vídat často a tak…“


A pak se zamiluje a stane se na oné osobě závislý. Někteří lidé takoví jsou, ale všeho s mírou! Neviděli jste se měsíc? Pak je něco špatně. Nikdy ti nepíše první, a když bys mu ty nenapsala, tak se třeba 3 týdny neozve?! To asi nebude láska…


A co říci na závěr? Buďte k sobě upřímní.6 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •