Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Přijde ti, že váš vztah již není jako dřív? Jakoby se něco změnilo, jakoby se on změnil… příčinou může být i to, že z něj již láska vyprchala a zůstal jen stereotyp vztahu.

7 znaků, že už tě nemiluje

Nešťastná láska
zdroj: Thinkstockphotos Nešťastná láska
aktualizováno 25.09.2017, 00:00 | 25.09.2017, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

Přijde ti, že váš vztah již není jako dřív? Jakoby se něco změnilo, jakoby se on změnil… příčinou může být i to, že z něj již láska vyprchala a zůstal jen stereotyp vztahu.

Na úvod je třeba říci, že každý muž je jiný, každý jinak reaguje a vysílá jiné signály. Tohle není univerzální návod na každého chlapa, nýbrž soupis znaků, které jsou pro některé muže typické, jestliže již nejsou do jeho drahé polovičky zamilovaní.


1. Neplánujete!


Dříve to bylo samé „až jednou spolu budeme bydlet, naše děti budou hrát tenis, příští rok pojedeme do Chorvatska“, teď již s tebou tolik nepočítá. Neví, zda již za týden nebudete třeba od sebe. Raději proto neplánuje.


2. Nevídáte se tolik!


Najednou by měl rád více času pro sebe. Neustále se vymlouvá, proč nemůže a že toho má momentálně příliš. Zkrátka už na tobě není závislý, tolik se mu nestýská a objevuje výhody toho mít více času na sebe a své zájmy. Kdo tě chce vidět, ten si čas udělá.


3. Nejste tolik v kontaktu!


Dříve jste si propsali celý den a celou noc. Nyní ti napíše jednou přes den „ahoj, co děláš?“ a tím je vaše konverzace u konce. Jako byste si už ani neměli co říci.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

13 věcí, které by měla teenagerka vědět o lásce
Může ti první láska vydržet celý život?
10 signálů správné a špatné lásky


4. Nezajímá se o tebe!


Už se neptá na to, jak se máš. Netouží si s tebou povídat o tvých nových zážitcích a názorech. A vlastně už ani netouží tobě sdělovat každý prd, co se mu udál.


5. Je s tebou, ale není…


Určitě si někdy zažila ten pocit, když jsi šla vedle člověka, který tam sice fyzicky byl, ale psychicky byl úplně někde jinde. Poslouchá tě vůbec? A na co asi myslí?


6. Nepodnikáte spolu výlety!


Najednou nemá náladu na nějakou tu zábavu s tebou. Váš vztah ovládl nudný stereotyp. Vrchol zábavy je pro něj sledování seriálů a komedií, zatím co ty bys ráda na bazén nebo do zoo.


7. Už se spolu nesmějete!


Tváří se jako „kakabus“, je běžně uražený a protivný… kde je ten kluk, do kterého si se zamilovala? Ten vtipný pohodář a komik? Zkrátka se změnil.8 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •