Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ani měsíc prosinec se neobejde bez testování nového Brandnooz boxu. Já osobně mám tyto krabičky s překvapením velmi ráda. Je to sice sázka do loterie, zda se ti jednotlivé výrobky trefí do vkusu, na druhou stranu je to vždy vzrušující otevírat box...

Adventní testování s Brandnooz boxem! Tak tohle jsem nečekala!

brandnooz - 2
zdroj: Archiv blogerky brandnooz - 2
aktualizováno 04.12.2018, 00:00 | 04.12.2018, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

Ani měsíc prosinec se neobejde bez testování nového Brandnooz boxu. Já osobně mám tyto krabičky s překvapením velmi ráda. Je to sice sázka do loterie, zda se ti jednotlivé výrobky trefí do vkusu, na druhou stranu je to vždy vzrušující otevírat box plná očekávání. Nutí mě to zkoušet a ochutnávat věci, které bych si běžně sama nekoupila - a o to jde.

A co se v adventním boxu ukrývalo?

 

brandnooz - 1
(Foto: Archiv blogerky)


Vitana Vafle Nebeské


V posledních dnech jsem neustále básnila o tom, že bych si dala vafle. Zákon přitažlivosti dokonale zafungoval a „díky mně“ se v boxu nacházela směs na přípravu vaflí. Jedná se o jednoduchou a hlavně rychlou snídani či svačinku. Do směsi stačí přidat pouze vodu a máslo nebo olej. To jsou potraviny, které mám vždy doma. Doba pečení je 3 - 5 minut. Značku Vitana mám velmi ráda a i tento produkt mě v boxu potěšil. V zimě se vyžívám v teplých snídaních, jelikož ráda zahřeju organismus před tím, než vyjdu z domu a tohle se mi trefilo do chuti. Cena je 26,90 Kč za 250 g. Navíc se jde o novinku měsíce září.

 

brandnooz - 4
(Foto: Archiv blogerky)


Podravka Šípkový džem


Jedná se o pomazánku vyrobenou z pečlivě vybraných šípků. Jejich chuť je hodně aromatická, ale méně sladká, než je tomu u klasických džemů. Pro mě tedy ideální varianta, jelikož si na sladké příliš nepotrpím. Momentálně před Vánoci se bude hodit na pomazání lineckého cukroví, ale dá se použít i klasicky na palačinky nebo třeba na chleba. Šípky obsahují vysoký podíl vitamínu C a kyseliny citronové, džem je navíc bez přidaných umělých přísad, barviv a sladidel. Cukr je tam však obsažen hojně, což je jediné mínus. Cena za sklenici 380 g je 39,90 Kč. Ráda jsem vyzkoušela, jelikož se jedná o produkt, který bych si běžně sama nezakoupila.

 

brandnooz - 7
(Foto: Archiv blogerky)


Cheetos Mix Ups Mega Fun


Tato varianta populárních Cheetos je novinkou od srpna 2018. Já si jich zatím v regálech v obchodech nevšimla, proto jsem ráda, že jsem je nyní dostala v boxu. Cheetos mám ráda a nikdy jimi nepohrdnu. Jedná se o směs extrudovaných kukuřičných výrobků s příchutí sýra a kečupu a jarní cibulky a papriky. V balíčku jsou tedy tři různé tvary ve třech různých příchutích. Moc se mi líbí, že jejich chuť je skutečně výrazná. Když ochutnáš, je to jako závislost a nemůžeš přestat. Nejvíce mi zachutnaly ty s příchutí papriky, ale všechny jsou moc dobré. V období Vánoc, kdy všichni budou přeslazeni cukrovím, se tohle hodí! Balíček má 70 g a stojí 24,90 Kč.

 

brandnooz - 8
(Foto: Archiv blogerky)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Co všechno najdeš v prvním podzimním Brandnooz boxu?
Co jsem našla v novém Brandnooz boxu
Unboxing nového Brandnooz boxu


Chio Donuts


Další pochoutkou v boxu jsou tyto mini donuty. Na první skousnutí jsou pěkně křupavé. Co je na nich zajímavého, je příchuť! Mají totiž sladko-slanou chuť. Výrobce spojil kukuřičný snack s arašídovou a karamelovou příchutí. Moje máma příchuť slaný karamel naprosto zbožňuje, proto tento pytlíček poputoval k ní. Dále mi už jen bylo řečeno, že je to konečně něco nového, zajímavého a hlavně vynikajícího. Cena je opět 24,90 Kč. O tomto produktu jsme doposud neměli tušení a Brandnooz nám jej ukázal.

 

brandnooz - 9
(Foto: Archiv blogerky)


Tutto Gusto Tomatová a Gulášová


Tekuté polévky se v naší rodině rozhodně neztratí. Je to taková rychlá svačinka, případně i večeře, jelikož jedno balení má 370 g, což je dost velká porce. Mě více zaujala gulášová varianta. Pro milovníky středomořské kuchyně je tu pak tomatová polévka s mozzarellou - to zní také zajímavě. Za mě by bylo lepší, když by se v boxu nacházela pouze jedna polévka, abych měla možnost vyzkoušet rozmanitější produkty, ale rozhodně to není zklamání. Cena za kus je 34,90 Kč. A jen tak mimochodem… táta si je díky Brandnoozu plánuje kupovat opakovaně.

 

brandnooz - 3
(Foto: Archiv blogerky)


Oreo v mléčné a bílé čokoládě


Největším překvapením celého boxu byly dvě balení Orea v čokoládě. To mi udělalo největší radost! Jedná se o limitovanou zimní edici v příhodném designu. V každé krabičce se nachází 6 balení po dvou kusech. Takto zabalené je to ideální, jelikož si vezmeš jeden pytlíček jako dobrůtku do školy nebo do práce a nesníš jich zbytečně moc. Chuťově jsou naprosto vynikající. Jelikož preferuji spíše bílou čokoládu, tak dávám přednost těm v bílé čokoládě, ale ani mléčná není vůbec špatná. Čokoláda je jemná, rozpouští se na jazyku a dodává sušenkám ten správný šmrnc! Za mě obrovský palec nahoru, jelikož klasická Orea nevyhledávám. Cena za jedno balení je 54,90 Kč a já se obávám, že od teď je začnu kupovat.
 

brandnooz - 5
(Foto: Archiv blogerky)

 

brandnooz - 6
(Foto: Archiv blogerky)

 

Box mě po dlouhé době opravdu VELMI mile překvapil. Tohle se povedlo. Nejsou tam žádné zbytečnosti, není tam nic navíc, žádná blbost. Vše využiji, vše ráda ochutnám a některé produkty jsem si skutečně zamilovala. Jen tak dál!1 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •