Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Existuje několik zabijáků vztahu, které ti zaručí, že o svého miláčka přijdeš.

Chyby, kterými ho doženeš k rozchodu

aktualizováno 15.07.2012, 00:00 | 15.07.2012, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

Existuje několik zabijáků vztahu, které ti zaručí, že o svého miláčka přijdeš.

On se zpočátku může chovat, jako že mu to nevadí, že to toleruje, a bude se snažit váš vztah napravovat, ale časem ho to i může přestat bavit, a pak je na čase říct bye bye.

Žárlivost
Odnaučit se žárlit může být pořádná zabíračka, možná je to až nemožné. Když je to taková ta malá škádlivá žárlivost, kterou se dokazuje láska, tak je to v pořádku, ale pokud to přesahuje hranice normálnosti, kdy už jen vyhledáváš, jak mít důvod žárlit (třeba že jde se svojí nejlepší kamarádkou ven, jen se podívá na jinou holku, vyfotí si fotku se spolužačkou), tak je to dost zlé a on si tak akorát bude myslet, že mu nevěříš. A vztah bez důvěry? Nemožné.

Dej mu volnost!
Každý kluk potřebuje určitou volnost. Nemůžeš čekat, že tvůj miláček s tebou bude 24 hodin denně. A když teda náhodou nebude, tak ti bude psát 10 SMS za 10 minut. Nezapomeň, že on má i své kamarády a zájmy, kterých se kvůli tobě jen tak nevzdá. Pusť ho občas z vodítka, aby neměl pocit, že ho dusíš.

Blbé holčičí kecy…
Řekni mi, že mě miluješ! - Když bude chtít, tak ti to ve správnou chvíli, kdy to opravdu bude cítit, že to tak je, řekne,
Já jsem tak tlustá a ošklivá. Jak se mnou můžeš chodit?! - Chodí s tebou, a to vypovídá o tom, že se mu líbíš a má tě minimálně rád. A hlavně tě má rád takovou, jaká jsi.
Zlato, mě bolí nohy! A zlomil se mi nehet! Já už chci domů… - Když si věčně na něco budeš stěžovat, tak tě pomalu a jistě začne brát jako nevděčnou, které se hned všechno nelíbí. Dobrá cesta k rozchodu.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Rozchod a jak ho překonat
Jsi v pohodě?

Když ho budeš chtít změnit
Nikdo není dokonalý, a proto se nesnaž z něj pana Dokonalého udělat. Jistě časem objevíš pár vlastností, které se ti na něm líbit nebudou, ale to neznamená, že on se přetrhne a začne ze sebe dělat někoho jiného. Navíc ze zkušeností moc dobře vím, že člověka nezměníš. Zkus si o tom jeho chování upřímně promluvit a ne ho buzerovat a převychovávat.

Uzavřenost

Sama jsem chodila s klukem, který byl víc než uzavřený. Vůbec mi nic neříkal, nekomunikoval, takový tichý, celý rande jsem mluvila jen já, o jeho tajemství jsem nevěděla nic. Opravdu mě to s ním nebavilo a jsem ráda, že už je to za mnou. Protože komunikace, kontakt – je hodně, ale hodně důležitý ve vztahu! A proto nebuď uzavřená, když mu věříš a všechno mu říkej.

Nevěra!
Nikdy nemůžeš předvídat reakci, která přijde, když se o nevěře dozví. Ovšem tak i tak je to hnusné! Je to zrada. Najednou už ti nikdy nebude stoprocentně věřit. Je na něm, jestli ti odpustí a se přes to přenese. Ovšem vždy je nejlepší se nejdříve rozejít a až pak si něco s někým jiným začít… Tak nejdřív mysli a až pak dělej!

Stereotyp
Koho by bavilo dělat každý den to samé?! Vztah potřebuje oživovat, nějaké zážitky, extrémy, zkoušet nové věci a podobně. Proto nezůstaňte jen při starých dobrých věcech…

Změna!

Nikdo nemůže čekat, že budeš stejná po celý život. A proto se jednoho dne může stát, že padne věta: "Změnila ses! Ty nejsi ta holka, kterou jsem miloval.“ Tomuhle se neubráníš, tohle neovlivníš. Ovšem tato věta přichází vždy, když se člověk začne chovat vůči tomu druhému hůř a ne lépe.

To vše ti může ovlivnit až zabít vztah. Vyvaruj se čemu se dá, ale vždy zůstaň sama sebou.10 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •