Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Tentokrát tě zdravím s recenzí na produkt od značky Ziaja. Hned na úvod bych chtěla říct, že mám tuto značku velmi ráda díky skvělým osobním zkušenostem.

Čistá pleť = krásná pleť

1
zdroj: Thinkstockphotos 1
aktualizováno 12.09.2015, 00:00 | 12.09.2015, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

Tentokrát tě zdravím s recenzí na produkt od značky Ziaja. Hned na úvod bych chtěla říct, že mám tuto značku velmi ráda díky skvělým osobním zkušenostem.

Ovšem to neznamená, že každý produkt této značky musí být zázrak. Tentokrát se mé bystré oko zaměřilo na normalizační mycí gel Ziaja.

Bohužel mi v rukou přistál normalizační mycí gel na mastnou a smíšenou pleť, což není zrovna můj případ. Mám spíše opačný problém, a to sice nadměrně suchou pokožku. To mi ale nezabránilo vyzkoušet to. Na pomoc jsem si přizvala sestru, která s mastnou pletí už dlouhá léta bojuje. Rozhodla se jej tedy vyzkoušet za mě. Já vše pozorovala, ona komentovala.

O co se tedy vlastně jedná?

Ziaja Manuka Tree Purifying normalizační mycí gel 200 ml = jedná se o oplachující mycí gel (průhledný) bez mýdla, jehož textura je opravdu velmi "mazlavá", což mě přivádí k faktu, že nanášení a vpracování do pokožky na obličeji je opravdu příjemné. Gel je lehce chladivý.

Oceňuji i dávkování klasickou pumpičku. Dávka, kterou na poprvé vymáčkneš, bohatě postačí pro aplikaci na pleť.
Vůně není nijak dráždivá ani sladká. Prostě taková, jakou očekáváme od kvalitního produktu (na mě působí příjemně, nemám s ní žádný problém).

Cena se pohybuje okolo 100Kč, což je naprosto božská cena!

PŘEČTI SI TAKÉ:

Proč používat gel na intimní hygienu?

Lubrikační gel ti může v sexu pomoci

TESTUJEME: Čisticí gely pro každý typ pleti

Jaké můžeš očekávat účinky, aneb co gel slibuje?

Tento gel by měl docílit důkladně vyčištěné pleti, také zklidňuje podráždění a jakákoliv zarudnutí. A jak jsem si dále přečetla: "Kyselina laktobionová usnadňuje redukci kožního mazu, zlepšuje hydrataci a hebkost pokožky a připravuje ji na další ošetření."

Aplikace produktu na tvář = žádná věda.

Měl by se používat nejlépe 2krát denně a to ráno a večer. Jednoduše stačí nanést pouze malé množství na vlhkou pokožku (vyhněte se kontaktu s očima) a dále opláchnout vodou.

Jak vidíte; nic složitého, ale velmi důležitého. Péče o pokožku a hlavně její čistění se mnohdy velmi podceňuje, což může mít za důsledek "vady" na kráse, které žádná z nás přece nechce. Tak nepodceňovat a hýčkat se!

Tento gel pleť krásně zbaví veškerých nečistot (dá se používat denně na odstraňování makeupu). Jelikož neobsahuje mýdlo, tak pokožku nevysušuje a zanechává ji na dotek hezky jemnou a hydratovanou.

Po delším používání se začínají objevovat viditelní změny. Obličej se méně mastí, tolik se neobjevují pupínky a zarudnutí. Pleť působí na první pohled vitálně a opečovávaně.

Doporučila bych všem, kteří mají problematickou pleť, a myslím si, že by určitě stály za vyzkoušení i ostatní produkty z řady Manuka.

2
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)9 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •