Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nikdy jsem masky nepodporovala, ale po nemoci, kdy jsem měla čtyřicítky horečky, rýmu a kašel, jsem opravdu potřebovala svou pokožku ošetřit. Proto mi přišla tahle maska opravdu vhod!

Čistící maska, která mě okouzlila

Pleťová maska
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky Pleťová maska
aktualizováno 25.03.2011, 22:49 | 26.03.2011, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

Nikdy jsem masky nepodporovala, ale po nemoci, kdy jsem měla čtyřicítky horečky, rýmu a kašel, jsem opravdu potřebovala svou pokožku ošetřit. Proto mi přišla tahle maska opravdu vhod!

Měla jsem pokožku červenou a podrážděnou z horečky - ale to je pryč! Po masce se mi neobjevily žádné vyrážky, ani nic podobného. Maskám jsem nikdy nějak nevěřila, ale tahle mi prostě sedla! A to mám hodně citlivou pokožku!

Nechala jsem masku vyzkoušet i sestru a ta s ní byla spokojená taktéž. Takže tedy doporučení od dvou lidí! Na 99% doporučuji! Maska je obohacená zeleným jílem, kaolínem a výtažky z rozmarýnu, takže bojuje proti mastnotě pleti. Již po první aplikaci jsou rozšířené póry stažené a pleť je hebká.

Pleťová maska
Pleťová maska mi skutečně vyhovuje. (Foto: krasna.cz/archiv blogerky)


Tohle nemá být reklama na stupidní masku, která mi nevyhovovala, nebo jsem ji dokonce ani neměla v ruce, ale tohle je doporučení opravdu senzační masky.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Pečuj o svou pleť
Domácí masky pro krásné vlasy

Něco o masce:
poskytuje komplexní péči
stahuje rozšířené póry
je vhodná pro smíšenou pleť (takže ji ocení hlavně holky v pubertě)

Maska se nechává působit 15 až 20 minut, poté si obličej opláchni vodou! nebo odličovacím tampónem. Pak si obličej nama, jak jsi zvyklá. Udělal se ti beďar? I tady ti maska pomůže - můžeš ji použít k jeho rychlému vysušení, takže nebude tak vidět.
 6 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •