Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ne každý si umí na dovolenou objednat dokonalé počasí. Jednou je moc vedro, kdy se ti nechce nic dělat , pak je zas zima, nebo dokonce prší. Musíš se na nejhorší připravit už doma a nemluvím jen o oblečení všeho druhu.

Co dělat na dovolené, když prší...

Nuda
zdroj: Thinkstockphotos Nuda
aktualizováno 06.08.2012, 00:00 | 06.08.2012, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

Ne každý si umí na dovolenou objednat dokonalé počasí. Jednou je moc vedro, kdy se ti nechce nic dělat , pak je zas zima, nebo dokonce prší. Musíš se na nejhorší připravit už doma a nemluvím jen o oblečení všeho druhu.

Štěstí přeje připraveným, a proto si na dovolenou určitě nezapomeň:
- společenské hry už se moc nepreferují, ale pokud víš, že vás tam bude víc, tak se třeba Aktivity nebo nějaké karty šiknou.
- pálky na ping pong jsou klasikou, kterou naše rodina bere všude. Někde si za ně totiž musíš připlatit.
- notebook si můžeš vzít všude, ale ne vždy se ti ho chce tahat. Ovšem s notebookem ti přibyde spousta zábavy. Vyhledat wifi si samozřejmě můžeš, ale lepší je si vzít nějaké filmy nebo seriály, které budeš po únavném dni sledovat. Písničky si pouštět můžeš. Karaoke si zazpívat můžeš… A nebo si vem nějakou hru ve stylu The Sims, kterou se zabavíš.
- mobil je samozřejmostí a s tím jsou spojeny i sluchátka, písničky i filmy a nějaké ty hry…
- foťák, který ti pomůže zaznamenat ty nejzáživnější zážitky z celé dovolené. Za dva roky se na ty fotky koukneš a budeš nadšená. Fotit můžeš i hotel, sebe, rodiče nebo z okna přírodu.
- PSP - no takové ty herní konzoly.
- deníček si píšu vždy, když jsem smutná, šťastná nebo se nudím. Říkám si, že bych z něj jednou mohla udělat knížku. Je to vlastně někdo-něco, s kým si můžu popovídat, když jsem na světě sama.
- tužku a papír - někdo rád tančí, někdo rád cvičí, někdo si rád maluje. Kdo ví, třeba zrovna chytneš chuť něco nakreslit.
- blog jsem použila jako zábavu já, když jsem se nudila a pršelo. Dokonce jsem začala psát i knížku, abych zahnala nudu. Ani jsem nevěděla jak, ale uběhly rázem tři hodiny a pršet za tu dobu přestalo.
- líčení, crazy účesy, přehlídka - Dívky (zvlášť když mají po boku nějakou kámošku) se umí zabavit holčičíma blbůstkama. 
- knížka, časopis - málokdo dnes čte, ale jsem si jistá, že se tu ještě najde hodně lidí, kteří si při balení strčí do batohu knížku.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Here comes the sun
Počasí hubnutí přeje! Nejoblíbenější cvičení venku

I hotel by se měl v krajním případě umět postarat o zábavu hostů.
- můžeš prošmejdit hotel a najít několik skrytých chodeb
- seznam se s ostatními hosty a společně něco podnikněte!
- bazén, tělocvična, kuželky, šipky, bowling, posilovna, sauna, masáže, hotelový program. To vše může mít hotel připravené pro své hosty.
- výjimečné promoknutí. Měla si někdy chuť vlézt do deště a celá na kost zmoknout? Vezmi na sebe plavky a jdi! Však se brzy na pokoji usušíš.
- dýchat čerstvý vzduch na balkoně a jen tak přemýšlet. Doma si občas jen tak z nudy sednu na balkon a pozoruji, co se děje pode mnou. Sleduji lidi, jak spěchají a nakupují a sama při tom přemýšlím nad vlastním životem.
- skype nebo telefon jsem použila, když jsem si chtěla postěžovat kamarádce, jak se dovolená vyvedla…

Dovolenou můžeš pobrat sportovně (procházky, posilovna, schody...) a nebo jako relax, kdy zasedneš na terasu a budeš si třeba číst. Je to jen na tobě!9 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •