Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Společnost umí být nemilosrdná. Kamarádky občas nedokáži být empatické, a tak se může stát, že ti, aniž by to tušily a vůbec si to uvědomily, ublíží jen jedinou hloupou větou.

Co neříkat holce, která je nezadaná!

1
zdroj: Thinkstockphotos 1
aktualizováno 07.10.2016, 00:00 | 07.10.2016, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

Společnost umí být nemilosrdná. Kamarádky občas nedokáži být empatické, a tak se může stát, že ti, aniž by to tušily a vůbec si to uvědomily, ublíží jen jedinou hloupou větou.

Jsou věci, z kterých si kamarádky můžou dělat srandu. Je to „prdel“, týká se to nějaké blbosti a i ty sama se tomu jistě zasměješ. Pak tu jsou situace, o kterých se nevtipkuje. Které zabolí, raní… Obzvlášť když do teď oplakáváš poslední vztah a se zlomeným srdcem se snažíš znovu postavit na vlastní nohy!

Rozhodla jsem se sepsat věty, které bys rozhodně neměla říkat své nezadané kamarádce, a které single holky nerady slyší!


„Týjo, já ti fakt závidím, že jsi bez kluka. Nemusíš se holit, nemusíš se malovat, máš čas pro sebe.“ A v očích ji jde vidět, jak strašně šťastná je, že ona kluka má a může si stěžovat, že takové drobnosti musí dělat a nemá dostatek času na své zájmy. Poslechni ji, ber to jako přednost!

„Aha, tak proto nemáš kluka.“ Tato věta se pravděpodobně ozve po tom, co se nějakým způsobem ztrapníš. Což se určitě stává i těm nejlepším.

„Pojď s námi do kina. Jdu s Radkem, tak si to užijeme ve třech.“ Jo a celou dobu se budeš koukat, jak se oblizují. Fakt zábava.

„Tomáš má prý hrozně hezkého kamaráda. Neměla bys zájem?“ To ti jako dává najevo, že jsi natolik zoufalá, že už si nikoho sama nedokážeš najít? Na druhou stranu proč to nezkusit a neseznámit se? Když to nevyjde, nový kamarád se vždycky hodí.

„A jak dlouho si vlastně neměla sex?“ To kdyby sis pamatovala… Kecám, vždyť nezávazný sex je kolikrát vášnivější než ten ve vztahu! Ještě bude ona závidět.

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jsi bez přítele? 10 výhod toho, že jsi single

Zimní single dovolená? Spousta nových výzev a příležitostí

Jsi single? Víme, na jakou tajnou zbraň ulovíš každého kluka

„Víš, kdyby ses o sebe víc starala, třeba si nechala obarvit vlasy a udělala nový nehty, tak by tě někdo chtěl.“ A to je přesně ta věta, která ti dodá sebevědomí a odvahu jít oslovit nějakého chlapa! Hlavu vzhůru, buď svá!

„No to je škoda, že ty mi asi ohledně vztahů neporadíš, že?“ Momentálně nemáš kluka, tak vztahům prostě nerozumíš. Nezáleží na tom, že před tím si již měla několik neúspěšných vztahů, kde si nabrala zkušenosti. Tady řešíme přítomnost.

„Promiň, já s tebou nemůžu jít, budu u miláčka.“ Občas je tato věta pochopitelná, ale někdy by bylo fajn si najít čas i na kamarádku. Obzvlášť když tuto větu slyšíš po stopadesátý.

„Víš, tahle akce je jen pro páry. To by bylo divný, kdybys přišla sama.“ Existují údajně již i akce, kde je předepsáno být zadaná. Třeba plesy nebo určité večírky.

„Neboj, třeba se jednou vdáš.“ Díky, díky… to tě jistě uklidnilo. Haló, nemáš kluka teď, za měsíc může být vše jinak.

„Ta socka Aneta je pořád nezadaná, haha. Ale neboj, u tebe je to něco jiného.“ Mám to chápat, jakože nezadaný holky jsou odpad?

„Tak tohle ty nikdy nepochopíš, protože nejsi zadaná!“
Jsou to jen slova, která nemusí být mířena vůbec špatně. Zkrátka si kamarádka neuvědomí, že by tě to mohlo zamrzet. Jenže také jsou takové, které rády píchají do vosího hnízda. Prostě ji řekni, že je ti to nepříjemné a pokud nepřestane, takový člověk nemá v tvém životě co dělat.

Tak ti přeji, abys brzy narazila na toho pravého a vytřela jim zrak!4 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •