Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Stále se o sebe snažíme pečovat, maskujeme nedokonalosti a vymýšlíme způsoby, jak zaujmout.

Co si myslíme, že se klukům líbí, ale opak je pravdou?!

Jaké holky kluci chtějí
zdroj: Thinkstockphotos Jaké holky kluci chtějí
aktualizováno 23.06.2015, 00:00 | 23.06.2015, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

Stále se o sebe snažíme pečovat, maskujeme nedokonalosti a vymýšlíme způsoby, jak zaujmout.

Jenže ne vždy je trend právě to, co se klukům líbí. Každopádně opět musím podotknout, že to nebude platit u všech mužských elementů, vždycky se najdou výjimky.

 

Kočičí drápy!


Ačkoliv nás drahá manikúra a celkově úprava nehtů stojí hodně peněz, většina kluků by ocenila prostě a jednoduše hezky upravené nehty. Nemusí to být nutně kilometrové nehty výrazných barev, stačí jen decentní jednoduchost, v které je přece krása.

 

 

Zamaskujme všechny nedokonalosti!


Pořídíme si ten nejdražší make-up se stoprocentním krytím, ale stejně to je bohužel málo. Nepříjemné pupínky se snaží proniknout na povrch a častokrát je přehnanou vrstvou make upu jen zvýrazníme. Méně je někdy více.

 

Stíny ala monokl


Většina kluků dává přednost jednoduchosti a přirozenosti, proto ani stíny neumí dostatečně ocenit. Zvlášť při poznámkách, že vypadají spíše jako monokl. Zvol nude odstíny, které budou působit čistě, decentně, elegantně a zároveň roztomile. Nic velkého (to si můžeš dovolit leda na speciální příležitosti)!

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

VLOG: Prematuritní unboxing
My Daily Makeup and Care, PART 2

 

Marfuša vedle Marfuši


Móda tvářenek, bronzrů a rozjasňovačů se u nás za poslední dobu velice rozmohla. Málokdo je však umí používat. Jako už v přechozích bodech, i tady platí „všeho s mírou“. Někdy prostě postačí se štípnout do tváří a bude to vypadat lépe.

 

Obočí
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Neexistující obočí vs. mega výrazné obočí?


Další hodně diskutované téma, kdy se hledá zlatá střední a normální cesta. Nic extra moderní ani nic extra přírodní. Chce to najít ten správný tvar, který tvému obličeji nejlépe sedne, aniž bys měla dvě uzoučké čárky nebo naopak obočí, které potřebuje pinzetu.

 

 

Když prostě nemáš postavu na…


Ano, určitě víte, o čem mluvím. Legíny, crop topy, high waisted džíny, mini šatičky… zkrátka oblečení, v kterém je potřeba mít pěknou postavu. Někdy to chce odvahu si něco takového vzít, což neříkám, že je špatně, když ji máte. Bohužel se to u kluků nesetkává s úspěchem. Oni novým módním trendům nepropadají. Chtějí prostě džíny a tričko a zdar. Pak přijdou třeba válenky, které jsou lehce netradiční a už je tu „ty vole, co to je?“

 7 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •