Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Do rukou se mi dostala limitovaná edice glanc boxu za měsíc září. Na stránkách www.brandnooz.cz psali, že se můžeme těšit na to nejlepší z léta z drogérií. Nemohla jsem se proto dočkat, co mě v balíčku čeká. To je na těch boxech to skvělé – překva...

Co skrývá glanc box měsíce září?

1
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky 1
aktualizováno 02.10.2016, 00:00 | 02.10.2016, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

Do rukou se mi dostala limitovaná edice glanc boxu za měsíc září. Na stránkách www.brandnooz.cz psali, že se můžeme těšit na to nejlepší z léta z drogérií. Nemohla jsem se proto dočkat, co mě v balíčku čeká. To je na těch boxech to skvělé – překvapení.

Hned zprvu musím pochválit nový kabátek glanc boxu. Nyní je box fialový a právě tato barvička tomu dodává šmrnc a ženskost. Jakmile jsem krabici otevřela, ucítila jsem nádhernou vůni. Čekala bych, že kombinace několika voňavých produktů dá dohromady až do nosu bijící pach, ale bylo to právě naopak.

8
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

Co mě obzvlášť potěšilo je, že opravdu obsah boxu využiji kompletně celý. Každá věcička je praktická a užitečná – neztratí se v žádné domácnosti. Navíc cena těchto produktů dohromady je rozhodně vyšší, než si zaplatíš za tohle překvápko. To se podle mě vyplatí.

A teď už pojďme na samotné produkty.

Surf Color Tropical

Nejdříve jsem spatřila tekutý prostředek na mytí prádla, který v balíčku zabíral nejvíce prostoru a také byl nejtěžší. Byl to zároveň produkt, který mi provoněl celý byt za nanosekundu. Zrovna na tento jsme se dívaly nedávno s mamčou v obchodě a rozmýšlely se, jestli jej koupit. Jsem ráda, že nyní jsem měla možnost ho vyzkoušet. Oblečení opral bez problému (je na barevné prádlo a vystačí na 20 dávek), ale hlavně ta vůně prádla je božská! V boxu přišly také ještě další 3 vzorky (s omalovánky navíc), které jsem podarovala zbytku rodiny. Babička usoudila, že si plné balení zakoupí také.

2
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

Pur Double Decruster

Další velmi užitečný produkt, který se v balíčku nachází, je prostředek na mytí nádobí Pur. Tuto značku dlouhodobě používáme a jsme spokojení, proto nám tento přírůstek do rodiny udělal radost. Nové složení Puru by mělo být účinnější vůči mastnotám a připáleninám. Navíc krásně citronově voní.

3
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

Bref Power Activ Fragrance Boost

A do třetice všeho užitečného tu máme Bref. Díky němu voní WC blok i po několika spláchnutí. V domácnosti se zajisté neztratí. Tento krásně voní po levanduli.

4
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

Mixa Hyalurogel Intensive Hydratation

Co mě z balíčku potěšilo asi nejvíce, je krém od značky Mixa. O této značce už jsem mnohé slyšela a byla to samá chvála. Říkala jsem si, že bych ráda vyzkoušela nový krém na obličej, abych to trochu prostřídala a nebyla tolik konzervativní. Nyní mám příležitost. Tento mi opravdu přijde vhod. Je na dehydratovanou a citlivou pokožku, což já bezpochyby mám. Krém nemá výraznou parfemaci, jen takovou příjemnou vůni, která nijak nedráždí a nevadí. Konzistence je velmi jemná, krém se poměrně rychle vstřebává. Vyzkoušela jsem jej teprve párkrát, ale prozatím jsem spokojená.

5
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

Signal White Now Glossy Chic

Součástí boxu byla také zubní pasta, která oběhla už celý internet. Jistě ji i ty znáš. Je to pasta od značky Signal, která je s bělícím účinkem. Modré formulky obsažené v pastě opticky vybělí zuby a zneutralizují žluté odstíny. Samozřejmě je to efekt krátkodobý (ale okamžitý) a nemůžeš čekat nějaké velké zázraky. Co více říct k pastě? Ombré obal je kouzelný, pasta jako samotná mi chutná a tuba je malá tak akorát do kabelky.

6
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

Oriflame Eleo

A posledním překvápkem je olejíček na vlasy od značky Oriflame z rostlinných olejů. Je určen pro suché a poškozené vlasy. Po létu jsou vlasy vysušené od sluníčka a potřebují dodat trochu života. Takže tento produkt rozhodně nyní využiji. Já olejíček aplikovala (má praktický rozprašovač) pouze na konečky vlasů a byly poté krásně hebké a lesklé. Nebyly nijak slepené nebo mastné. Ale bude to samozřejmě chtít ještě párkrát použít, aby byl účinek viditelnější. Olejíček opravdu nádherně sladce voní, mě vůně připomíná med.

7
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

Na závěr musím říci, že jsem byla velmi mile překvapena. S tímto glanc boxem jsem spokojená a nebránila bych se vyzkoušet další. Mohu tyto produkty jedině upřímně doporučit.12 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •