Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

V létě máš tolik možností, jak zhubnout. Pokud chceš být štíhlá do plavek, tak neváhej a dej se hned do toho.

Hubni a bav se

Léto
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky Léto
aktualizováno 07.07.2011, 00:17 | 07.07.2011, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

V létě máš tolik možností, jak zhubnout. Pokud chceš být štíhlá do plavek, tak neváhej a dej se hned do toho.

Jenže co by to bylo za prázdniny, když bys jen hubla, cvičila apod… Spoj hubnutí se zábavou.

Bazény

Já většinu svého času v létě trávím u vody. Co třeba aquapark? Na rozehřátí si dáš 10 bazénů, a pak můžeš jít na tobogán, kolikrát chceš. Na každý tobogán vedou dlouhé schody, po kterých prostě musíš jít. Takže i to pomáhá tvé postavě. A když já jdu na tobogán, tak ne jen jednou.

Vycházky
Pokud jedeš na "nudnou“ dovolenou s rodiči, jistě se nevyhneš procházkám na zámek, hrady, nebo třeba jen do nedalekého města či do lesa na houby. Ale proč se tvářit jako citron?! Vždyť právě túra nebo procházka je na hubnutí dokonalá! Nezapomeň s sebou ale pitný režim.

Ranní rozcvička (běhání)
Každé ráno si můžeš zaběhnout pro snídani do obchodu. Nebo jen tak balit kluky v parku. A pokud potřebuješ vyvenčit svého domácího mazlíčka, tak to bude výhodné pro tebe i pro toho mazlíka.

PŘEČTI SI TAKÉ:
HUBNEME SPOLEČNĚ: Rozhovor s modelkou Dianou
Je běhání jen na hubnutí?

Brigáda na léto
Sestra je teď pošťačka a věřte mi, že ty toho nachodí hodně. Když si seženeš třeba jako brigádu hlídání dětí nebo venčení psů, tak to tvé postavě s akčními dětmi na hřišti prospěje. Neboj se si s nimi hrát.

Filmy a rotoped

A pokud je už večer, tak si zapni televizi. O prázdninách dávají spoustu filmů, u kterých můžeš jezdit na rotopedu, nebo dělat sedy, lehy, dřepy, kliky… co tě napadne!

Spánek
I při spánku se hubne! A teď, když nemusíš vstávat denně v 7 (nebo dříve) hodin do školy, si můžeš trochu dopřát.

Výlety do vzdálených měst
S kamarádkou můžeš uspořádat výlet do nedalekých měst. Nebo třeba do kina, aquaparku, dinoparku, zoo, zámku, hradu, muzea, na výstavu, k babičce na vesnici atd…

Nákupy
Nedávno jsem vedla s kamarádkou debatu na téma "hubené holky mají hezké oblečení“, ale ono není divu! Při nákupu se hodně nachodíš.

Kolo, brusle, skateboard - tohle vše můžeš dělat o prázdninách. Máš volno a je na tobě, jak si to užiješ. Já budu hubnout i bavit se. Ovšem zmrzlinu si přece jen vždycky dám. HLAVNĚ nezapomeň na pitný režim!

Jaké máš plány na léto ty? :-)8 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •