Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ačkoliv my Evropanky jsme předurčeny k velmi světlé pleti, společnost vyžaduje její opálení. Jakoby bylo nepsaným pravidlem, že opálená pokožka se rovná krásné pokožce. To je věc názoru a každý ať si sám ujasní priority.

Jak být krásně opálená i v zimě?!

1
zdroj: Thinkstockphotos 1
aktualizováno 29.12.2016, 00:00 | 29.12.2016, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

Ačkoliv my Evropanky jsme předurčeny k velmi světlé pleti, společnost vyžaduje její opálení. Jakoby bylo nepsaným pravidlem, že opálená pokožka se rovná krásné pokožce. To je věc názoru a každý ať si sám ujasní priority.

Já patřím mezi sněhobílé porcelánové bledulky. Velmi těžce se opaluji a v zimě musím neustále vysvětlovat, že mi není špatně, že jsem prostě jen bílá. Ačkoliv je pro mě splývání s bílou stěnou typické, myslím, že by mi trochu bronzu a barvy do tváře prospělo.

Do rukou se mi dostal Sun Protect & Bronze suchý olej na opalování s SPF 30 od značky Nivea. Tento produkt má 200ml a stojí okolo 200Kč (cena je pouze orientační).

Ačkoliv by se recenze na tento produkt hodila spíše v létě, nebráním se tomu ani nyní. A proč? Spousta z nás po létě začíná blednout a blednout, ale ráda by si opálení udržovala (pak přichází na řadu tento přípravek). Jedná se o ochranu s SPF 30, proto je vhodný pro milovníky hor, kteří se vystavují záři slunce a potřebují se namazat, aby zabránili spálení od sluníčka. A pak jsou tu tací, kteří v zimě utíkají za exotikou, případně na zimní dovolenou k moři, kde je zahřeje sluníčko a vyhnou se tak předvánočním zmatkům zde v České republice.

Etiketa produktu nám říká: „Hedvábný voděodolný olej chrání pokožku, hydratuje ji a zajistí její dlouhotrvající opálení. Složení obsahuje přírodní rostlinné výtažky, které podporují tvorbu pokožce vlastního melaninu, a tím při pravidelné aplikaci přispívají k intenzivnějšímu opálení pokožky. UVA a UVB filtry poskytují okamžitou ochranu před spálením. Neobsahuje samoopalovací látky. Dermatologicky testováno a schváleno.

PŘEČTI SI TAKÉ:

I vlasům může být zima! Jak je v chladném počasí chránit?

Kam na rande, když počasí nepřeje

Zima a mráz: Víš, jak ti škodí a čím tvé tělo nejvíc trpí?

Balení je velmi praktické. Osahuje pumpičku, která ti nenanese produktu příliš ani málo. Aplikace je bezproblémová a rychlá. Sám o sobě nemá olej žádnou barvu. Je lehce parfemovaný (přirovnala bych to ke klasické vůni opalovacích olejů, na těle není cítit, dokud si pečlivě nepřičichnete k pokožce).

Konzistencí je opravdu velmi mazlavý/olejovitý, zato se však rychle vstřebává, proto je vhodný pro ty, kteří nemají rádi na pokožce něco mastného a nejsou zastánci opalovacích krémů. Velmi oceňuji, že je voděodolný, proto se člověk nemusí neustále starat, že po koupání je nutné opět pokožku chránit.

Je nutné podotknout, že nefunguje jako samoopalovací přípravek. Je to spíše taková „podpora“ při opalování a poté poslouží k udržení zhnědnutí. A dle mého názoru je super, že na trhu existuje takto multifunkční přípravek!

2
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)4 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •