Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Někdy dokáže být láska velmi matoucí, obzvlášť pokud je kluk stydlivý. My pak tápeme, nevíme a hledáme odpovědi po všech čertech.

Jak poznáš, že se do tebe skutečně zamiloval?

Láska a sex
zdroj: isifa.com Láska a sex
aktualizováno 13.11.2015, 00:00 | 13.11.2015, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

Někdy dokáže být láska velmi matoucí, obzvlášť pokud je kluk stydlivý. My pak tápeme, nevíme a hledáme odpovědi po všech čertech.

Existuje však několik faktorů, které ti pomohou odhalit, že je zamilovaný až po uši, protože… kluci nejsou zas tak složití!

 

1) Usmívá se kdykoliv tě vidí. Jelikož jen pohled na tebe mu zlepší celý den, tak se neubrání úsměvu zamilovaného blbečka.


2) Využívá každé příležitosti být s tebou. I když by měl jít hodinu přes celé město a nakonec jste se měli vidět jen celkově 10 minut, tak tě rád uvidí.


3) Ptá se tě na tvůj názor, který si posléze bere k srdci. Skutečně ho tvůj názor zajímá, protože chce být klukem tvých snů. Řekni mu, ať si obarví vlasy na zeleno a další den se tak stane.


4) Snaží se být TEN nejlepší! Někdy to působí jako vychloubání, ale on se ti prostě jen snaží zalíbit. Proto říká, co vše umí, co vše dělá, v čem je dobrej, kdo ho chválil, co se mu povedlo, jak vyhrál tamto a tamto…


5) Je na tebe milý, občas až moc opatrný. Prostě se bojí, aby něco nepokazil nebo aby tě neurazil, proto má občas problém říct svůj opravdový názor. „Myslíš, že bych vypadala dobře s růžovým kohoutem na hlavě?“ - „No jasně, tobě sluší všechno!“ Navíc kluci mají tendence nás – slabší pohlaví ochraňovat, což je moc milé a moc hezké. Není totiž nic bezpečnějšího než jeho náruč.


6) Osud tomu chce nebo osudu někdo pomáhá? Najednou na něj narazíš úplně všude, kdykoliv kamkoliv jdeš, všude ho potkáš.


7) I jeho tělo dává signály. Poklepává si nohou nebo si kroutí vlasy okolo prstu? Zřejmě je z tvé přítomnosti nervózní. Také oči mnohé prozradí – zamilovaný pohled poznáš hned, navíc z tebe nebude moct spustit oči. Někteří kluci taky při mluvení se svojí vysněnou holkou rudnou nebo naopak blednou. Jiní zase koktají a nemůžou ze sebe vymáčknout jedinou smysluplnou větu. Nepropásne ani jednu příležitost, kdy se tě může dotknout.

 


8) Když spolu jdete, jdete velmi pomalu. Čím to je, že zamilovaní lidé chodí tak pomalu? Nejspíš si užívají každou sekundu, co jsou spolu a byli by rádi, kdyby se aspoň na chvíli zastavil čas v té jejich bublině.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Proč se kluci kámoší se svým penisem a my se tam dole nenávidíme?
Jak jsem si přála a teď jsem v Anglii


9) Snaží se hledat společné zájmy. Najednou ty chodíš na jeho zápasy ve fotbale. A on se snaží přečíst 50 odstínů šedi, protože ty jsi z té knížky úplně hotová.


10) Pamatuje si všechno! Zamilovaný jedinec si o své oběti pamatuje každičkou blbost. Jediný dotek mu utkví v paměti. Zapamatuje si každou historku, protože když ONA povídá, ON to žere. Skutečně naslouchá.

 

Láska je krásná, tak si ji užívej plnými doušky a nenechej si nikoho jen tak utéct!

 4 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •