Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zklamaly tě všechny kamarádky? Co takhle kamarád!

Kamarádství mezi holkou a klukem

aktualizováno 29.05.2011, 08:40 | 29.05.2011, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

Zklamaly tě všechny kamarádky? Co takhle kamarád!

Kamarád není zakázaný živočich. A kamarádství mezi holkou a klukem vždy nemusí přerůst v něco víc. Tohle kamarádství s odlišným pohlavím má své plus i minus. Koukneme se, jaké to má zápory i klady. Ale každý kluk i holka jsou rozdílní. Třeba si zrovna ty najdeš kamaráda, který ti s líčením a dalšími dívčími věcmi poradí ;-)

 

Klady:
- Nebude tě pomlouvat, protože kluci nejsou takové drbny jak holky.
- Může ti poradit se vztahy s kluky.
- Poradí ti, co se klukům na holkách líbí a naopak…
- Když ti dá pusu nebo tě obejme, nebudeš se cítit jako lesba.

Zápory:
- Někteří si o vás mohou myslet, že jste partneři.
- Nikdy ti neporadí ohledně líčení.
- Pokud to není nadrženec, který šmíruje v kabinkách, nebude s tebou chtít jet nakupovat.
- Bude se k tobě chovat s úctou, protože si holka.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Co škodí přátelství
I cesty nejlepších přátel se někdy rozchází

Pomlouvala jsem ty, kolem kterých bylo mnoho lidí. Toužila jsem po kamarádkách i kamarádech, po partě i elitě. Záviděla jsem. Na jednu stranu mám s přátelstvím trable, ale na druhou jsem konečně šťastná. Někdo mě zklamal, někdo potěšil. Nemusím mít kolem sebe deset lidí. Stačí mi jen jeden, s kterým si rozumím. Skutečně vím, kdo je ten pravý a kdo falešný. Kdo na mě bonzuje, kdo mě pomlouvá, kdo mě vyslechne a kdo si o mně nebude myslet, že jsem divná, když budu upřímná. Kamarádství je láska! Ta nejkrásnější, která může být.

Ten, kterého jsem dřív ignorovala a on mně, teď ví má tajemství, pomohl mi a já jsem mu vděčná. Kdyby nás někdo viděl, tak by řekl, že jsme spíše partneři! Byli jsme k sobě upřímní. Nenudili jsme se. A bylo to krásné z mnoha důvodů.

Mám ho ráda, ovšem jako kamaráda. Měli jsme stejné názory, stejný humor a důvěřovali jsme si, což je důležité. Oba jsme uznali a přiznali to, co bychom se často báli říct nahlas. V tu chvíli jsem se nebála říct ani to nejintimnější. A i přesto, že jsme se sotva znali, mi stačil jeden večer, abych zjistila, že mu můžu důvěřovat, že nic neprozradí a podrží mě v jakékoliv situaci. A TO VŠE ZA JEDEN VEČER. Šla jsem spát se skvělým pocitem i přesto, že jsem se bála, že budu litovat. Litovat té mé nevymáchané, prořízlé pusy, která prozradí, co se dá.

Mít kamaráda je občas lepší než mít kamarádku. Kluci sice umí být svině, ale holky jsou mrchy za každé situace. Neumí si udržet kamarádství dlouho, nepomlouvat se. A navíc holky mezi sebou mají něco jako boje. Předbíhají se, podkopávají si nohy a soupeří spolu ať už o kluky, tak o to, kdo dřív půjde na gyndu (ovšem někteří kluci jsou takoví taky).

Ten kamarád je kluk, který umí uznat, že holky to mají v mnoha věcech těžké, umí pochopit to, co někdy ani holka nepochopí. Nesměje se, když se ztrapním. Nehraje si na borce, ani na nic, co není. On jediný mě chápe. Jsme si podobní a v tom je to kouzlo - rozumíme si. Mile mě překvapil a já jeho...9 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •