Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Kamarádství s výhodami je trend 21. století, který se uchytil. Ne vždy má však úplně šťastný průběh a častokrát my ženy zjistíme, že to ani není to, co bychom vlastně chtěly.

Kamarádství s výhodami – co si myslí kluci?

1
zdroj: Thinkstockphotos 1
aktualizováno 09.09.2016, 00:00 | 09.09.2016, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

Kamarádství s výhodami je trend 21. století, který se uchytil. Ne vždy má však úplně šťastný průběh a častokrát my ženy zjistíme, že to ani není to, co bychom vlastně chtěly.

Odpůrci „kamarádství s výhodami“ se shodnou na jednom, a to sice: „tohle nemůže fungovat“! Říká se, že jsme to my (ženy), které se zamilují a pokazí tak kodex tohoto typu vztahu. Potřebujeme objetí, mazlení, výletování… no prostě lásku. A jen tak bychom do sexuálního vztahu nešly s někým, ke komu nic necítíme. Co myslíš, je to pravda?

Je tedy možné, že se zamiluje i muž? Jak by se naše drahé polovičky zachovali, kdyby se dozvěděli o citech, které k nim chováme? Na tyto otázky jsem se zeptala těch, kteří již mají zkušenosti. Tak se pojďme kouknout na odpovědi.

Lukáš (20 let): „Já osobně jsem kamarádství s výhodami otestoval na vlastní kůži. Rozešli jsme se s dívkou, ale sexuálně jsme se přitahovali i nadále, tak proč nepokračovat? Samozřejmě, že jsem ale viděl, že ona stále tak nějak doufá, že to přeroste v něco víc. Po sexu se chtěla tulit, chtěla jezdit i na výlety a neustále mi psala. Já ji musel připomenout pravidla takového vztahu. Bohužel to skončilo brekem a museli jsme utnout veškerý kontakt, protože to nezvládala.

Tadeáš (18 let): „Děvčata, pokud s vámi jenom spíme, tak s vámi jenom chceme spát, nic víc a nic míň. Pravděpodobně nás přitahujete, líbíte se nám, ale není tam to něco víc, co hledáme, abychom mohli jít do vztahu. Nedělejte si proto naděje. My jen potřebujeme sex k životu.

Ivan (25 let): „Takových vztahů už jsem zažil hodně. Ale nikdy jsme si vyloženě neřekli, že budeme kamarádi s výhodami a že si určíme nějaký pravidla nebo tak něco. Prostě když byla příležitost, tak jsme se spolem vyspali. Nic plánovaného. Většinou to bylo někdy na akci, kdy jsme se setkali. Samozřejmě to byly ale většinou holky 20+, které se do mě tak snadno a bláznivě nezamilovaly a mohlo to tak občasně fungovat, ale ne intenzivně.

Honza (17 let): „Samozřejmě ještě nemám tolik zkušeností, protože o panictví jsem přišel v 16 letech. Ale zrovna můj první sex byl s kamarádkou. Byla to zároveň moje zkušenější spolužačka a stalo se to na jednom ze školních výletů, kdy jsme tajně chlastali na pokoji. Poté jsme šli spolu párkrát ven, pak jsem ji i pozval k sobě domů… pokaždé naše setkání skončilo sexem. Až po měsíci zjistila, že jsem to s ní měl vlastně poprvé a tak nějak jsem čekal, že to nebude to přátelství s výhodami, ale normální vztah. Bohužel, ona utnula kontakt a řekla, že bude lepší už se nevídat. Dodnes nechápu, co se stalo.

PŘEČTI SI TAKÉ:

Kamarádi s výhodami – nesmysl, nebo něco úžasného?

Pravda o "přátelství s výhodami"

Chce tě jen na to jedno?

Matěj (18 let): „Já si myslím, že pokud spolu nějaký čas spí, může se stát, že se do sebe po čase zamilují. Já jsem ale ten typ kluka, co by to řekl už po prvním sexu, že by nám to mohlo klapat i ve vztahu, proto když po čase nevyznám lásku, prostě tam ta láska není. Holky můžou čekat teda zlomený srdce.

Karel (19 let): „K tvojím otázkám. Ano, je možné, že bych se mohl zamilovat i já, ale pravděpodobnost je malá, protože dám na lásku na první pohled. A kdybych se dozvěděl, že mě miluje má kámoška s výhodami, tak bych to s největší pravděpodobností ukončil, abych ji netrápil. Je to jednoduché. Ale myslím, že existují i kluci, kteří se zamilují a holka chce jen sex – jen to asi není tak běžné, nevím.

Tak to vidíš – 100 lidí, 100 chutí. Kamarádství s výhodami je téma, na které by se dala napsat knížka. Věčné polemizování nás však nezavede k jasnému závěru. Lidé jsou různí a stát se může cokoliv. Ty si ale určitě před tím, než do takového vztahu půjdeš, ujasni, co od toho čekáš, co chceš a jaké chováš city k dotyčnému a jestli ti to za to stojí. Hm?10 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •