Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Existují ještě džentlmeni? A chceme je vůbec?

Kluci i holky z 21. století

aktualizováno 17.05.2011, 00:16 | 17.05.2011, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

Existují ještě džentlmeni? A chceme je vůbec?

Tento článek zaměřím na kluky. Ale nebudu tu mluvit o dospělých mužích, kteří už dávno pracují a společně se svou rodinou žijí ve vesnici za městem, ale o těch, kteří mají ještě budoucnost před sebou. O těch, kterým nejde zadržet slza stejně jako voda na dlaních. I o těch, kteří jsou vtipní, náladoví a i jiní…

Ostatně. Každý kluk je jiný, ale existuje vůbec ještě ten ze "staré školy“? Ten, jak to říct, džentlmen? Kdy se ti naposledy stalo, že tě kluk pustil v dlouhé řadě na obědě před sebe? Odsunul ti židli a pak se zeptal: "Můžu ti koupit pití?“ Podržel ti dveře? Nebo ti neřekl: "Ty vole," či něco sprostějšího apod...?

Ano, dnešní mládež je "zmecaná“ počítači a čím větší borec, tím samozřejmě lépe a lépe taky zapadne do té nej party na škole. Setkala jsem se i s "džentlmenem“, který holky bil! Tohle považuji za největší zbabělost, ubohost, kterou kluk může udělat, protože řešit si své "mindráky“ na těch něžných bytostech, k tomu nemám slov.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Existují džentlmeni z černobílých filmů?

Ženské jsou jako zboží v teleshoppingu

A když už jsme i u těch dívek, tak jak je to s nimi? Jsou to něžné osůbky, které mají rády romantiku, nebo holky, které "hulí“ a mluví stylem chlupatého řidiče náklaďáku? To se mi na holkách líbí. Jsou tak "originální“, že se snaží podobat klukům ve stylu mluvy. Je tohle špatně nebo dobře? Posuď sama.

Protože při mém průzkumu vyšlo:
97% klukům se nelíbí, když holka mluví sprostě
2% je jedno, jak holka mluví
zbytku se to líbí…

Chtěly bychom, aby dnes  kluci/muži byli jako elegáni z černobílých filmů, nebo na to už v dnešní době není místo? Na tuhle otázku znám jasnou odpověď. Jenže! Co taková Leňa nebo naopak Barča? Leňa bude chtít džentlemeny a Barča naopak borce z 21. století. Tímto ti nechci popsat mé nejlepší kamarádky, ale tím chci říct, že každá holka je jiná a každá holka si taky vybere kluka, který jí zapadá do skládačky toho nejkrásnějšího puzzle (pouze přirovnání).

Co si myslíš TY o džentlemenech, chceš je zpět?9 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •