Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Když uvidíš holku, která má na sobě tuny make-upu, minisukni a je vyvinutá, tak například mě napadne, že ona asi nouzi o kluky mít nebude.

Kouzlo originality

aktualizováno 09.05.2011, 05:51 | 09.05.2011, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

Když uvidíš holku, která má na sobě tuny make-upu, minisukni a je vyvinutá, tak například mě napadne, že ona asi nouzi o kluky mít nebude.

Ale je taky možné, že to s kluky absolutně neumí a jen o sebe ráda pečuje či ráda nakupuje.

Kluci chtějí sexy holku, ale to neznamená, že musíš vypadat jen jako tato slečna. Když budeš mít krásnou osobnost, tak budeš teprve sexy, neodolatelná, originální, svůdná… Musí z tebe vyzařovat neobyčejná, okouzlující osobnost. Když se budeš usmívat a vypadat vyrovnaně, budeš mít u některých kluků určitě úspěch. Nauč se používat svou osobnost, nepůsob komicky, ale sexy a svůdně! Ovšem všeho s mírou! A teď pár rad:

Originální rebelka: nevypočitatelná, překvapivá, originální, výjimečná, nápadná, upřímná, vyrovnaná, sebevědomá! Jsou to jen plusy! Ne každý dokáže být takový. Kopírky za nic nestojí. Ne každý dokáže být takový. Nečekej, že budeš překvapivá, když každý den přijdeš stejně nalíčená, ve stejném tričku a se stejně kyselým obličejem. Každý si tě zapamatuje, pokud budeš vyčnívat. Měj odvahu být jiná! Věř si, že na co sáhneš, to proměníš ve zlato. Oživ svou osobnost, přidej špetku originality, buď sexy!

PŘEČTI SI TAKÉ:
Chceš klukům připadat sexy?
Proč tě bolí sex?

Oční kontakt, sexy rty:
Nemusíš mít červeně namalované rty k tomu, abys byla svůdná, sexy a odvázaná. Bohatě stačí oživit to, co z těch rtů, tvých úst, vychází! Koukni se klukovi upřeně do očí. Vnukni mu, že tvé oči jsou kouzelné a v té chvíli myslíš jen na něj. Oční kontakt je důležitý! Oči jsou upřímné a prozradí i to, co se bojíš říct. Pohled by měl být dlouhý a jiný, než když koukáš své mámě do očí.

Buď tajemná: Je dobré být k lidem otevřená, ale ne až zas úplně. Svá tajemství nevykládej na potkání! Působ tajemně, když všem na vše neodpovíš, tak to v nich vzbudí fantazii. Použij někdy větu: "To bys chtěl vědět, co?“ nebo "Hádej!“ Třeba za tebou začne běhat a prosit tě o odpověď.

Všímej si ho:
V kurzu jsou odvážné rebelky, které milují život a jsou vždy vysmáté. Zkus ho oslovit, být přátelská. Zapomeň na trik: "Vůbec mě vlastně nezajímáš!". Dej mu najevo, že víš, co chceš, že se o něj zajímáš. Ostatně smích a život na plný pecky působí sexy.

Máš ráda sex? Někteří kluci se domnívají, že pouze oni jsou ti "nadrženci“ s vysokou touhou po sexu! OMYL! Každá holka ví, jak to s tím asi tak je. A proto: neboj se projevit touhu, ale s mírou! Buď v tomhle otevřená, upřímná a přidej k tomu špetku humoru, smíchu a kouzla! Bude to jen jedno velké plus!

Věř si: Neseběvědomá, šedá chudinka asi jen těžko udělá dojem. Podívej se do zrcadla a řekni si: "Ty na to máš! Ty to dokážeš!“ Povzbuď si sebevědomí třeba i hledáním chyb na ostatních. Čímkoliv! Ale nedovol, aby se z tebe stala šedá troska.

Hlavně nezapomeň, že sice záleží na tom, jak vypadáš, ale hlavně na tom, jaká si uvnitř!8 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •