Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Titulek, jako je tento, už jste jistě viděli mockrát. Je to lákadlo pro blbé, mladé, naivní dívky, co se snaží zhubnout všemi způsoby, jen ne tím zdravým.

Legíny, které ti PRÝ pomohou zhubnout

legíny
zdroj: Thinkstockphotos legíny
aktualizováno 26.09.2014, 00:00 | 26.09.2014, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

Titulek, jako je tento, už jste jistě viděli mockrát. Je to lákadlo pro blbé, mladé, naivní dívky, co se snaží zhubnout všemi způsoby, jen ne tím zdravým.

Vždyť k čemu zdraví? Hlavně, že jsme hubené, ne? Spolykáme pilulky, oblečeme si zázračné legíny a je to. Bohužel, tohle není pohádka, a kdyby skutečně tyto "zázraky" fungovaly, nebylo by na světě tolik boubelek.

 

A světe, div se, i takové holky jsou potřeba a nejsou vůbec méněcennější oproti vychrtlinám. Dostala jsem možnost vyzkoušet legíny na hubnutí. Hned na obalu ti slibují, kolik cm přes stehna, pas, zadeček zhubneš. Bohužel, čísla nejsou směrodatná, protože každý je na tom samozřejmě jinak.
Tyto legíny (vlastně je tak ani nemohu nazývat, protože jsou průhledné, jsou to spíše silonky) fungují na stejném principu jako skákání, při kterém jsi obalená v sáčku/pytlíku. Mnohokrát jsem o tom četla na blogu anorektiček. Zpoť se a zhubneš. Možná je to mýtus, možná je to pravda. Čert ví.

 


Každopádně pokud utratíš peníze (a ne málo… okolo 400Kč) za tyto nelegíny, nemůžeš čekat, že si je oblečeš a budeš hubnout jak na běžícím pásu. Vyžadují totiž pohyb! Hýbat se musíš tak jak tak, a právě to ztrácí tu věrohodnost, že ti pomohou zhubnout… Zároveň si však myslím, že je to výtečné, sice drahé placebo. Jak všechny jistě víme, tak k tomu, abychom mohly hubnout, potřebujeme být ve fyzické i psychické pohodě. Pozitivně naladěné, plné energie, plné odhodlání… a právě to, že si oblečeš na nohy něco, co ti má pomoct, ti může dodat právě tu sílu a pocit, že to dáš! Že to zvládneš! Že to zafunguje!

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Vyzkoušej novinku Poo-pourri!
S kůží na pracovní trh


Každopádně, milé zlaté, pamatujte si, že reklamě se nedá věřit, protože ta má za účel hlavně zaujmout a prodat. "Tyhle legíny jsou úplně obyčejné a nepomohou ti zhubnout" - s tím by na trhu jen tak neuspěli. A nám nezbývá nic jiného, než sportovat a sportovat - protože to je pravdivá cesta k vysněné postavě.2 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •