Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Již dlouho jsem nedělala průzkum mezi muži na určité téma. Dlouho jsem přemýšlela, co by nás ženy nejvíce zajímalo a rozhodla jsem se jich zeptat na následující otázky: „Muži, na čem ujíždíte? Na co si na ženách potrpíte? Jaké máme být, abyste nás...

Na čem muži ujíždí na ženách? Zeptala jsem se jich!

Zírající týpek
zdroj: Thinkstockphotos Zírající týpek
aktualizováno 25.11.2017, 00:00 | 25.11.2017, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

Již dlouho jsem nedělala průzkum mezi muži na určité téma. Dlouho jsem přemýšlela, co by nás ženy nejvíce zajímalo a rozhodla jsem se jich zeptat na následující otázky: „Muži, na čem ujíždíte? Na co si na ženách potrpíte? Jaké máme být, abyste nás milovali?“ Pokud budeš číst dál, dozvíš se jejich odpovědi.

Miluji pěkné zadečky!


„Chápu, že prsa žena neovlivní. Bude je mít buď malá, nebo velká, zato svůj zadek ovlivnit může. Pokud žena dřepuje a jde na ní vidět, že na sobě maká, vždycky mě to okouzlí. Je jedno, zda je zadek malý nebo velký, důležitý je, aby byl pěkně kulaťoučký do dlaně. Na tom ujíždím.“ Václav (25 let)


Miluji vaše pohledy!


„Asi to zní jako klišé, ale já na ženách miluji oči. Ať jsou modré, zelené, hnědé nebo jakékoliv jiné… pokud má holka velká krásná očka, tak si mě ihned získá. Stačí pár pohledů, zamrkat a jsem její. Oční kontakt by se rozhodně neměl podceňovat.“ Jakub (20 let)


Miluji ženské nohy!


„Tuším, že zrovna nožky jsou jednou z problematických partií u vás žen, ale já je miluju. Nestojím o anorektičky s velkou mezerou mezi stehny. Mám rád, když je za co chytit. Ať už je to velký zadek nebo velká stehna. Nebojte se je ukazovat v krátkých kraťáskách a sukních. Rád se na to koukám.“ Vojta (27 let)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Svůdná sedmička míst, které na našem těle kluci milují
Co na ženách muži doopravdy milují?
7 věcí, které ženy nesmí dělat a muži ano


Miluji dlouhé vlasy!


„Podle mě je symbolem ženství dlouhá hříva. Žena by měla mít dlouhé vlasy a ne sestřih na chlapce. Mám rád, když můžu svoji přítelkyni cuchat, tahat ji za vlásky a všelijak škádlit. Nemám rád ani různé účesy a sepnuté vlasy, nejkrásnější jsou rozpuštěné vlásky nejlépe až po zadek.“ Pavel (17 let)


Miluji ženy s libovou postavou!


„Je mi jedno, jak moc povrchně to vyzní, ale na vzhledu prostě záleží. Oceňuji, když holka cvičí a pracuje na sobě. Se silnější holkou bych nechodil. Zároveň bych ale nechtěl vyloženě anorektičku. Ženské rysy jsou skvělé! Jen ať má velká prsa, boky a zadek, ale zároveň ať nikde nic nepřetéká a nemusím se za ni stydět, pokud si vezme krátké, upnuté šaty.“ Tomáš (18 let)


Miluji ženy!


„Já ujíždím zkrátka, prostě a jednoduše na ženách. Každá jste jiná a každá stoprocentně výjimečná. Na každé se najde něco, co si naprosto zamiluju, a na první pohled mě okouzlí. V závěru ani nejde o ten zevnějšek, ale jakou má povahu. Potrpím si na smysl pro humor, aby byla do nepohody, byla s ní sranda, podnikali jsme různé výlety a nepatlala na sebe tunu make-upu.“ Radek (24 let)4 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •