Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jsme přece něžné a křehké pohlaví, které si muži musí hýčkat, opečovávat a dělat pro nás, co nám na očích vidí. Jenže někdy ti chlapi vlastně ani neví, co po nich chceme.

Největší chyby, které ženy dělají při komunikaci s muži

Nuda ve vztahu
zdroj: Thinkstockphotos Nuda ve vztahu
aktualizováno 23.11.2015, 00:00 | 23.11.2015, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

Jsme přece něžné a křehké pohlaví, které si muži musí hýčkat, opečovávat a dělat pro nás, co nám na očích vidí. Jenže někdy ti chlapi vlastně ani neví, co po nich chceme.

A kdo se jim nediví? Příručka: „jak pochopit ženu“ ještě nevyšla a ani nevyjde, protože to by se musely vykácet všechny lesy na světě, aby vystačil papír. Tak proč mi někdy říkáme opak, než si skutečně myslíme? Uvedu několik klasických příkladů.

 

„Nic mi není!“


Tváříš se jako kakabus, jsi evidentně nabručená, šíleně tě to žere a on se tě zeptá na tu pitomou otázku, jestli jsi naštvaná. Jasně, že jsi, ale odpovíš z nějakého záhadného důvodu, že nejsi. Chlap do hloubky nepřemýšlí. Jeho hlava nemá čas se zabývat tím, jestli je rozdíl mezi tím, co říkáš a faktem. Tak to nechá být, což tě samozřejmě naštve ještě víc. A bude to neřešit tak dlouho, než ho pleštíš papučí do kebule, aby si to uvědomil, i když možná ani pak nedojde k pochopení.

 

„Ne, klidně jdi, nevadí mi to.“


Měli jste být po dlouhé době s přítelem sami, ale jemu napsali kamarádi, že chtějí jít kalit někam do města a on by tak nějak chtěl jít. Opatrně ti to říká a ty… jsi naštvaná, jasně že ano, protože ses těšila a nesneseš, že dá přednost zrovna dneska kamarádům. Neřekneš mu však, ať nechodí a on jde. Pak přijde domů celý rozjásaný, jaká to byla báječná pánská jízda a ty jen nabručeně hledíš a on to nechápe. Tak kde se stala chyba?

 

 

„Jak si mohl zapomenout na to, že jsme spolu 3týdny?!“


Tak už po asi stopadesátý. Kluci si nepamatují svátky tvých babiček, narozeniny tvojí kočky, výročí vás dvou (a už vůbec netuší, že se musí slavit každý týden) a tak dále… Pokud nechceš být zklamaná, připomínej mu to.“


„Nejsem v tom tlustá?“


A právě při této otázce mu v hlavě proběhne několik úvah:


a) ano, skutečně nějak ztloustla
b) ale když ji to řeknu, tak se naštve
c) ale ona chce evidentně znát názor
d) ale za ten oheň na střeše mi to nestojí…


No tak, stejně chceš akorát slyšet, jak jsi krásná a hubená. Ušetři si takových otázek, jelikož kdybys opravdu ztloustla, nechtěla bys na to upozorňovat.

 

„Ale já jsem myslela, že…“


Myslet znamená h*vno vědět – to si zapamatuj. Často býváme zklamány hlavně proto, že očekáváme. Právě očekávání má za příčinu věčné zklamání. Proto raději otevři papulku a vše s ním diskutuj a nemaluj si nic tak, jak to není a nebude.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Fakta o tom, jak to chodí v Anglii

 

„Mám si koupit toten světle tyrkysový teplý lak s podtónem do šeda s lehkým šimerem nebo mám raději zvolit tento zelenomodrý lak studeného odstínu se třpytkami?“


Zřejmě se tvému muži tyto dva laky zdají úplně stejné, proto je naprosto zbytečné ho zahlcovat takto zbytečnými otázkami.

 

„JOOOO! To byl skvělej trojnásobnej orgasmus a nejlepší sex mého života!“


To sice říkáš, ale bohužel si myslíš opak a už jsi z toho zoufalá. Orgasmu při sexu zřejmě ani nikdy už nedosáhneš, pokud ho budeš předstírat. Tvůj muž si totiž bude myslet, že jsi spokojená a že se nemusí nějak jinak snažit a zkoušet nové věci. Lhát se někdy nevyplácí.

 

Napadá tě ještě nějaká věta, která vystihuje naše nepochopitelné chování k mužům?

 1 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •