Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Holky se dokáží kvůli klukovi změnit. Není to ale nejlepší nápad.

Neměň se!

aktualizováno 20.05.2011, 01:05 | 20.05.2011, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

Holky se dokáží kvůli klukovi změnit. Není to ale nejlepší nápad.

Je tolik faktorů, které nás ovlivňují. Například slunce - dokáže změnit mé vlasy v blond, dokáže zkazit náladu i vykouzlit nádherný den.

A co takoví kluci, kterých je plný tento web? Kluci mají takovou zvláštní schopnost, která dokáže holku změnit. Naopak holka tohle nedokáže. Z vlastních zkušeností vím, že kluk změnit nejde. A já vím, že jsem udělala chybu, že jsem se o to vůbec pokoušela, protože je přeci musíme mít rády takové, jací jsou!

Když se zamiluješ do vzhledu a pak zjistíš, že zbytek je úplně mimo tvé představy, tak ho přeci nebudeš měnit, protože tohle není láska. Pokud tě on miluje, tak se tě nebude snažit změnit. Jenže pokud tě nebude chtít, odmítá tě a ty ho stále chceš, tak se můžeš změnit i sama! Což je naprosto blbě, ale občas jsou ti lidé zamilovaní slepí.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Poblouznění jménem láska
Když jsme až příliš zamilovaní!

Co děláme a dělat bychom neměly:

1. Tak strašně ho chceš, až se z tebe stává jeho poskok. Chce opsat úkol, dáš mu ho bleskurychle. Chce půjčit prachy, půjčíš mu je, i když nemáš na autobus domů. Chce poradit při písemce, poradíš i přesto že svou nemáš hotovou.

2. Tak strašně ho miluješ, až se s tebe stává terč posměchů – ta využívaná. Píšeš si s ním, ale on tě při každé druhé větě uráží, ponižuje. "Vždyť si úplně blbá,“ říká. Mezi přáteli o tobě vykládá, jak si do něho strašně zamilovaná a společně se ti smějí. O tvé nešťastné lásce, tak ví celá třída.

3. Tak strašně ho miluješ, až to nejsi ty. "Třeba se mu nelíbím,“ a začneš se měnit. Chováš se jinak, než ses chovala ještě před týdnem, odkopáváš kamarádky, atd.

4. Tak strašně ho miluješ, až ses z toho zbláznila. Máš jeho fotky v mobilu, při každé příležitosti kontroluješ jeho statusy na FB, když se na tebe usměje, jsi z toho po*****. Když ho potkáš, tvůj hlas se změní a ty mu řekneš ahoj fakt divným tónem, celou noc pak přemýšlíš nad tím, jaký to byl trapas.

5. Tak strašně ho miluješ, až žebráš na kolenou. O lásku se nežebrá, ale bojuje! A proto je naprosto vyloučené mu psát dlouhé zprávy o tom, jak ho miluješ a nemůžeš bez něj žít. Při každé druhé větě se ho ptáš, jestli si to náhodou nerozmyslel. A vykládáš o tom celému městu.

I takhle tě může ovlivnit, změnit ten opačného pohlaví. A to ty přeci nemůžeš dopustit! Kluci jsou taky jen lidi a za změnu ti to nestojí… Dovol, aby zase vyšlo slunce. Když tohle budeš dělat, zjistíš taky, jaký ten tvůj miláček vlastně je! Jestli mu na tobě záleží! (Příklad: Snílkovi to bude líto. Borec ti bude dávat falešné naděje. Šprt si to bude užívat.)

Názor jedné čtenářky: Já jsem to zažila. Rok jsem byla zamilovaná do jednoho kluka, ale on mě nechtěl. Chovala jsem se hloupě, tak se mu ani nedivím, že mě stále odmítal. Asi toho lituji, protože jsem se na něj upnula a odmítla jsem spoustu hezkých senza kluků. Dokonce jsem se obarvila na blond, protože mi řekl, že se mu blondýnky líbí. Začala jsem nosit kontaktní čočky, protože se mi spolužačky posmívaly kvůli brejlkám. Teď mám kluka, který mě má rád se vším všudy a jsem šťastná.7 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •