Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nejčastěji přemýšlíte před spaním o svém idolu. A proč?

O čem sníš před spaním

aktualizováno 19.03.2011, 00:13 | 19.03.2011, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

Nejčastěji přemýšlíte před spaním o svém idolu. A proč?

Když jste nešťastně zamilovaní, nebo se bojíte vyznat lásku, kde jinde se s vaším miláčkem můžete setkat, líbat se s ním a povídat si, než ve snu nebo fantazii. A ti co nikoho nemilují? Mohou si vymyslet svého dokonalého s velkým D! Dokonalý kluk neexistuje, i když si holky zaslepené láskou myslí opak. Takže tedy!? Bude to blonďák s modrýma očima?! Nebo borec se zelenými vlasy a vyholeným slovem Rytmus?! Je to jen na tobě. Nikdo ti tvé snění sebrat nemůže. Můžeš si dělat cokoliv! Přečti si, o čem sní čtenářky mého blogu...

www.barush-s.blog.cz
Před spaním


Abych se přiznala, kvůli svým myšlenkám kolikrát nemůžu ani usnout. Pokaždé ale myslím na něco jiného. Nad tímto však přemýšlím nejčastěji...

Jsem už delší dobu (neštastně) zamilovaná. Myslím na to, že vejdu do třídy a jsem tam já, on a celá třída. On sedí na lavici, poslouchá písničky (jak je jeho zvykem) a já se k němu blížím... I když je tam celá třída, přijdu k němu a pošeptám mu do ouška (romantika, co?): "Víš, už dlouho tě miluju..." On se na mě podívá a řekne: "I love you, too." A začnem se líbat :-))

Ostatní kluci kolem nás se začnou smát a holkám může prasknout hlava, jak žárlí. Vyčítavě se na mě dívají a v duchu jim zní: "To já jsem se s ním měla právě líbat!"

Po škole jdeme k zastávce ruku v ruce. Čekáme, až mu přijede autobus a odjede do města. Při čekání mu sedím na klíně a kolem zastávky procházejí opět mé závistivé kámošky. Aby ještě víc žárlily, dáme si pusinu (ňuni, ťuti :-) Jenomže v tom okamžiku se moje nejlepší kamarádka neudrží a jde naproti mě. Odtrhne mě od něho a začne do mě kopat, trhá mi vlasy a podobně. Ale v tu chvíli to on nevydrží, vstane z lavičky a odtrhne ji ode mne se slovy: "Nepleť se mezi nás, ty jsi hnusná mrcha! Já miluju ji, tak už to pochop!"

www.tersi-gexx.blog.cz
Mé nejbláznivější nápady, které se mi honí v hlavě


Když chci zažít něco, co nejde, chci to prožít alespoň ve snu. Když to chci zažít ve snu, přemýšlím nad tím. Naposledy jsem přemýšlela nad životem v moři.

Byla jsem dítě mořské panny, ploutev mi teprve rostla. Pořád jsem se s ní zachytávala o nějakej kmen. Když jsem byla menší, zdálo se mi, že jsem cínovej vojáček. Nevím proč, asi proto, že jsem se dívala na Příběh hraček a pak nad tím přemýšlela :-)

PŘEČTI SI TAKÉ:
SMSky, které kluci nesnášejí!
Jak klukovi říct, že je konec?

Vzpomínám, jak jsem měla chřipku. Pamatuju si, jak jsem v noci najednou vstala a chtěla se dotknout měsíce! Normálně jsem natahovala ruku a říkala jsem: "Ještě kousek!" :-)) Mám plno takových přiblblých nápadů, to bych mohla psát do noci.

http://ver-dolly.blog.cz/
Snění před spaním


Před spaním spíš uvažuji nad tím, co se ten den stalo, co jsem udělala špatně, nebo co se mi naopak povedlo. A co bude dál...

Život mě baví, a tak mám fantazii velice ráda. Občas sním i o klucích, jaký by to bylo, kdyby támhle to a taky... Miluju bláznivý nápady, jsem blázen už od narození, ale to jsou asi všichni v tomto věku:-)) 

Na školním výletě mně a moji kamarádku napadla vodní bitva a další takovýhle švihlý nápady. Když jsme někde s kamarádkami, pořád něco zkoušíme a děláme si z toho srandu. Bláznivý nápady, já a parta, to jde skvěle dohromady. Díky fantazii můžu získávat nové myšlenky pro blog.cz a také na kreslení, které mě baví... Ale také mohu snít o věcech, které se už nikdy nebudou opakovat,  anebo jsou nereálné.

www.vendy012.blog.cz
O čem sníš před spaním?


Sním o tom, jak jeden nádherný letní slunečný den vstanu, kouknu se z okna a uvidím tam rozkvetlé stromy a všude samou zelenou :-) Pak se obléknu, jdu ven jen tak bez toho, abych si něco plánovala, ale v tom mě praští do očí jeden kluk. Ten kluk, co mě jednou tak neskutečně okouzlil. A čekal by tam kvůli mě. Čekal tam asi hodinu. Sice nevím, jak věděl, že se půjdu projít, ale stál tam. A pak jsme se šli projít spolu, romantická letní procházka...timeless-words.blog.cz
Fantazie obecně


Ráda fantazíruju, a to kdykoli! Před spaním, než usnu, přemýšlím o tom, o čem bych chtěla, aby se mi zdálo. Ve škole přemýšlím nad tím, co by se mohlo stát a mnohdy jsou to opravdu nesmyslnosti. Občas popustím uzdu fantazii, když zkouším vymyslet báseň, nebo píseň. Obvykle mi z toho pak vyjde guláš, ale co má být?

Kdo nemá fantazii, tak má život nejspíše nalajnovaný jako nějaký snob, který se nesmí ani škrábnout, aby nedostal infekci. Já se ''ničeho'' nebojím. Ve škole přemýšlím nad tím, že by mohlo začít hořet a já bych všechny zachránila. Blbost, já vím, ale o tom to je!

Nebojme se vymýšlet si! Snad vás to zaujalo a opravdu se nebojte někdy jen tak vymyslet nějakou věc, která možná ani neexistuje. Je to šílené, ale o tom to je. Musíme žít, nesmíme přemýšlet jen nad tím, co existuje. Máme přece vlastní fantazii.

A kdy nejvíce lze využívat fantazii? Když čtete knihu, od níž jste před tím neviděli film. Můžete si vymýšlet barvy oblečení hrdinů, můžete přemýšlet nad tím, jak i v tom nejděsivějším lese jsou šťastné zvířecí rodinky. Ale pokud jste dříve viděli film, jste ovlivnění vším, co filmaři vymysleli...

www.Nellolita.blog.cz
Pred spaním


Malo kedy snívam pred spaním:-) Ale určite každa z nás sníva o dokonalom chalanovi. Ako sa s ním bozkáva... A ja niesom vynimka, aj ked až tak často pred spaním nesnívam :) Mé nejbláznější nápady, které se mi honí v hlavě: Neviem ako sa to píše, ale chcela by som vyskušať bandzi dzampink, skok s lietadla, tobogan smrti... Fantazie: Nemám veľkú fantáziu. Ked nám učka da niečo nakresliť a podobne, ledva nakreslím 2 čiari ..a nie ešte nejaký les a podobne :)

www.melindre.blog.cz
Fantazie je úžasná


Vlastně je spoustu věcí, na které můžete myslet před spaním. Když jsem byla malá, myslela jsem na duchy a strašidla. Vždycky jsem si nechala rožnuté světlo, protože když byla tma, různé věci se mi jevily jako strašidelné, například prodlužovačka byla ruka, která se na mě sápala, nebo župan, který jsem nechala v pokoji, byl strašidelný duch:-)

Pak jsem začala myslet na to, a dělala jsem to kvůli tomu, abych se nebála, že jsem s kamarádkami (nebo s klukama) na ruském kole nebo horské dráze. Moc se mi ta představa líbila a hned jsem usnula.

Později, jak už jsem začínala být starší, mi začaly docházet různé věci. Že tu nebudeme věčně, že každá promarněná minuta se počítá a že jednou nebudou babička s dědou, pak rodiče... Vždycky jsem začala brečet a nemohla jsem spát. A když jsme jednou byli na horách, zažili jsme pekelnou, až smrtelně nebezpečnou procházku. Fakt nepřeháním, bylo to v Tatrách, ta hora byla šíleně prudká a zamrzlá a byla jedna z největších. Pak jsem ještě několik týdnů přemýšlela nad tím, co by se stalo, kdybychom spadli, co bych udělala atd.

Ale to není jediné, na co myslím. Třeba zavřu oči a představuju si teplý jarní den, sedím na lavičce v parku a hovím si v JEHO náruči. Uch, to nikdo nebude číst:-)

Fantazie je úžasná. Představovat si je jedna z nejlepších věcí... I když někdo si tak úmorně představuje, že se často nedokáže vrátit do reality a je to pro něj mnohdy i nebezpečné. Můžeme mít imaginární kamarádku, které se můžeme svěřit. Já jsem kdysi měla Elišku (tak se bude jmenovat moje dcera :-)) Vím, je to brzo, ale to jméno je úžasné).

I když má člověk spousty kamarádů, potřebuje občas uniknout od reality a dát si čaj s neviditelným Pepou, kterému řekne, co ho trápí a jaká kočka mu dala košem. Pokud je člověk chudý, může si zase představit, že je boháč a běží po vlhkém písku někde na karibiku, nebo jak hází kostkami v casinu v Las Vegas a vyhrává... Svobodní lidé si můžou představit nějakého atraktivního společníka a děti můžou ze svého plyšáka udělat živou kočku a čumák jí strčit do misky s mlékem. Nebo si například můžete místo nechutné patlanice představit nějakou dobrůtku, na kterou se vám sbíhají sliny. Představujte si, ale nepřežeňte to:-)7 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •