Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Některé typy žen muži zkrátka nemohou vystát. Udělala jsem průzkum a zeptala jsem se několika mužů, které ženy to jsou a kterým se vyhýbají raději obloukem.

O tyhle ženy muži nestojí!

Láska
zdroj: Thinkstockphotos Láska
aktualizováno 17.09.2017, 00:00 | 17.09.2017, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

Některé typy žen muži zkrátka nemohou vystát. Udělala jsem průzkum a zeptala jsem se několika mužů, které ženy to jsou a kterým se vyhýbají raději obloukem.

Z jejich výpovědí jsem vyvodila následující závěry a vytvořila tak několik typů žen v nočním klubu.


1. Uječená puberťačka


Ječí přes celý klub, neustále se něčemu až přehnaně směje, má afektované chování a působí na první pohled velmi nepřirozeně. S takovou by chlap brzy ohluchl. Dávej si tedy pozor na svůj ječák. Tohle chování je infantilní a mnohdy nevhodné.


2. Nesympaťanda, z které jde strach


Na okolí můžeme působit mnoha způsoby. Pokud se chceš seznámit a nemáš odvahu sama muže oslovit, pak bys měla působit otevřeně neboli dostupně. Tohoto dosáhneš, pokud se budeš vřele usmívat, navazovat oční kontakt a ne, že se budeš tvářit jako kakabus, znuděně a nepřístupně. O „mrčounky“ nikdo nestojí. Možná tvůj poker face působí přísně, ale řeč tvého těla mu napoví.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jaké holky kluci milují, a jaké nenávidí?
Na co kluci OPRAVDU zabírají
UPS! Tak tyhle věci chtějí kluci vědět, ale bojí se nás zeptat!


3. Ufňukaná fiflenka


Začneš řvát, když si zlomíš nehet. Neustále si na veřejnosti přepudrováváš nos a jediné, co tě zajímá je odstín tvé rtěnky. Muži nechtějí ženy, které se až přehnaně starají o svůj zevnějšek a neustále si na něco ztěžují a nic jim není dost dobré. Chtějí holku do nepohody, která je spokojena sama se sebou, umí se bavit a je vděčná za svůj život. Ukaž, že se umíš ve společnosti bavit.


4. Stydlivka v koutě


Je jasné, že ne každá žena je odvážná. Některé jsou stydlivější a nerady jsou středem pozornosti. Je to přirozené a nikdo by ti to neměl vyčítat. Nicméně pokud se jdeš bavit do společnosti, neměla bys být zalezlá v koutě a tvářit se, jakoby tě snad někdo mučil. Bav se, užívej si života a nahoď úsměv. Příliš mnoho sebevědomí škodí, ale to zdravé přiměřené by měla mít každá žena. Jednou si vylezla ven ze své komfortní zóny, tak si to užívej.


5. Na první pohled laciná


Co si pomyslíš o ženě, kterou uvidíš v klubu se sukní vyhrnutou až nad zadek, výstřihem, z kterého leze bradavka, vysokými podpatky, na kterých se potácí a s červenou rtěnkou. Ovšem vzhled není všechno. Žádnému muži se nezalíbí, když se žena plazí po každém chlapovi v klubu a je ožralá tak, že sotva stojí na nohou. Chovej se jako dáma a bude se tak k tobě chovat i okolí.6 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •