Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Vánoce jsou za dveřmi a každý shání dárky pro své blízké. Já jsem si pro tebe připravila článek s tipy na dárky pro tvou kamarádku nebo třeba sestru. Jedná se o dárky, které jsou originální a především vytvořené od srdce! Inspiruj se.

Originální a levné tipy na dárky pro kamarádku

Vánoční dárky
zdroj: Thinkstockphotos Vánoční dárky
aktualizováno 02.12.2017, 00:00 | 02.12.2017, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

Vánoce jsou za dveřmi a každý shání dárky pro své blízké. Já jsem si pro tebe připravila článek s tipy na dárky pro tvou kamarádku nebo třeba sestru. Jedná se o dárky, které jsou originální a především vytvořené od srdce! Inspiruj se.

Dárečky pro každou náladu!


Tento tip se hodí spíše na narozeniny než na Vánoce, ale samozřejmě se dá aplikovat kdykoliv. Jedná se o několik malých roztomile zabalených dárečků, přičemž na každém je napsané něco jiného. Například: Rozbal, pokud jsi smutná a v balíčku se bude nacházet nová rtěnka. Rozbal, pokud máš dobrou náladu a v balíčku se bude nacházet víno. Rozbal, když máš chuť na něco sladkého a v dárečku bude čokoláda a jiné sladkosti.


Láhev plná vzpomínek!


Je to naprosto jednoduché. Sežeň velkou dózu, láhev, krabičku… cokoliv tě napadne a bude se ti to designově líbit. Tuto nádobu pak můžeš originálně a nápaditě odzdobit, aby byla personalizovaná. A nyní si sežeň malé různě barevné papírky a na každý napiš nějakou pěknou vzpomínku, kterou s danou osobou máš. Můžeš to navíc obohatit o společné fotografie nebo vlastní výkresy. Kdykoliv bude mít obdarovaná špatnou náladu, vylosuje si, sáhne pro papírek a hned jí to vykouzlí úsměv na tváři.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Máme pět tipů na vánoční dárky pro tvého miláčka!
Letos vánoční dárky vyrábíme! 6 tipů na dárek pro kámošku
Nevíš, jaké vánoční dárky vybrat pro rodiče? My ti poradíme!


Koláž, která charakterizuje vaše přátelství!


Já osobně mám nejraději ty dárky, které osoba sama vymyslí a vytvoří. Je to darované s láskou, dotyčný si s tím dal nějakou práci – nešel jen s penězi do obchodu. Další z tipů je například nástěnka, která bude ozdobena vašimi fotkami, vzkazy, budou tam hlášky a další věci, které znáte jen vy dvě. Můžeš koupit buď klasickou korkovou nástěnku, nebo to udělat na karton. Případně vytiskni fotky a nech je zarámovat.
Stejně tak můžeš udělat i vaši knihu, která bude plná vzpomínek. Na každou stránku nalep nějakou fotku, připiš pár pěkných slov a citátů a nezapomeň zmínit vaše nejkrásnější a nejvtipnější zážitky, které spolu máte! Taková kniha bude vypadat přímo perfektně!


Vytvoř video!


Videa patří mezi nejemotivnější dárky. Máte spolu spousty videí a fotografií? Sestříhej je v jednoduchém programu, přidej oblíbenou písničku a je to! Kamarádku to naprosto dostane a třeba se objeví i slzičky štěstí.


Máš ještě nějaké tipy na originální dárky pro kamarádku?5 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •