Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jen správná péče zajistí, že tvoje pleť bude sexy.

Pečuj o svou pleť

aktualizováno 11.03.2011, 17:56 | 13.03.2011, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

Jen správná péče zajistí, že tvoje pleť bude sexy.

1. Jestliže máš problém s akné, tak bys měla používat samozřejmě nějaké přípravky, které ti ten problém pomohou vyřešit. Ale nezapomeň, že se ti pleť může začít pořádně vysušovat, tak ji musíš začít i hydratovat. Na pupínky ti pomůže peeling. Moje kamarádka byla s tímto problémem na kožním a doktorka ji předepsala speciální mastičku, protože už to bylo opravdu akutní.

2. Jestliže je zima měla by sis namazat na obličej ochranný krém, abys zabránila poškození pokožky. Určitě takové ochranné krémy najdeš v každé drogerii. Samozřejmě pitný režim je důležitý!

PŘEČTI SI TAKÉ:
Líčení ve stylu celebrity: Avril Lavigne

Nový parfém od L´Occitane vás přenese do Francie

3. Chceš mít krásnou pokožku? Jez vitamíny jako třeba B3 (ve fazolích), A, B6 a C + ořechy a hodně čerstvé zeleniny a ovoce. A také okurka pokožku hydratuje. Dodržuj hlavně pitný režim!

4. I spánek na pokožku hodně pomáhá + cvičení na čerstvém vzduchu. Vyraž si proto na kolo nebo na brusle!

5. Pokožku pravidelně čisti! A odličuj se.

6. Tento problém se mnoha mladých dívek netýká, ale abys v budoucnu neměla příliš vrásek, vyvaruj se dlouhému pobytu na slunci.
 11 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •