Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ve vašem vztahu není něco v pořádku, ale ty si nejsi jistá, co to znamená? Chce se rozejít, nebo má jiný problém? Poradím ti, jak to poznáš.

Poznáš, že vztah už nefunguje?

aktualizováno 03.10.2011, 00:00 | 03.10.2011, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

Ve vašem vztahu není něco v pořádku, ale ty si nejsi jistá, co to znamená? Chce se rozejít, nebo má jiný problém? Poradím ti, jak to poznáš.

Jakékoliv změny ve vztahu nejsnáz prozradí jeho oči. Každý pozná podle pohledu, jestli ho ten Někdo miluje. Při pohledu na tebe se mu rozzáří oči, usměje se a celkově působí, jako když malý kluk rozbalí dárek a najde v něm to, co si vždycky přál. Štěstí se na tebe usměje, když nebude uhýbat očima, aby se vyhnul té intimní chvilce, kdy se vaše oči setkají.

V mé budoucnosti už nemáš místo - dalším příznakem bude určitě to, že nemluví o budoucnosti. Ano, možná mluví, ale ne o VAŠÍ budoucnosti. Pomalu si v hlavě představuje, že ty už tam nebudeš hrát žádnou roli.

Úbytek polibků - zatímco dříve jste venku na sobě byli přicuclí, tak teď polibky značně ubyly, až skoro vymizely.

Nedostatek bombardace SMSkami - pamatuješ si, jak na začátku vztahu chtěl být informován o všech tvých pohybech? Psal ti SMS ve dne i večer na dobrou noc, jenže teď máš prázdnou schránku a on stále nepíše! Nejhorší verze už je pak jen to, když se rozhodneš mu napsat ty a on ti ani neodepíše. Pak přichází trapné výmluvy, jak má pokažený mobil a jak si té SMS nevšiml.

Čas mám, ale ne na tebe - teď už nedomlouvá rande on, ale ty! A když už spolu jdete ven, tak jen na chvíli, protože "někam nutně musí odjet“. Kde jsou ty chvíle, kdy riskoval domácí vězení, jen aby s tebou mohl být o hodinu venku déle. Teď už si na tebe ani čas neudělá. No ano! Věčně nemá čas.

PŘEČTI SI TAKÉ:
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Nejčastější důvody k rozchodu
Vyrovnej se s rozchodem

Jen abych někoho měl
Obecně vztah přestal brát tak vážně, bere to spíše jako vtipkování a srandu… Ovšem bojí se to ukončit, protože přece nemůže být bez holky. Řekne ti vůbec někdy, že je konec, nebo si s tebou bude jen hrát?

Otřepané fráze
Vyhýbá se slovům "miluji tě“! Nevyznává ti už lásku a z ničeho nic tě nepřekvapí romantickým gestem.
"Nejsem připraven na sex“ – věta, kterou zamilovaný kluk nepoužije. Je to spíše signál pro: s tebou už sex nechci.

Poznáš to!
Máš pocit, že se doprošuješ a s každou tebou napsanou SMS dolízáš? Každá holka pozná, když přijde změna a náhle něco není v pořádku. Je to snad intuice nebo šestý smysl, který holkám bůh nadělil. Kdo ví…

Nemá cenu udržovat při životě něco, co už je z poloviny mrtvé. Ale je na tobě, jestli se rozhodneš vztah ještě zachránit, nebo se rozhodneš, že se zachováte oba upřímně a promluvíte si z očí do očí (ŽÁDNÝ FB!!!). Ovšem promluvit a říct, co vám na vztahu vadí, může znamenat konec. Pokud nechcete oba zahodit něco, co jste tak šlechtili – zachraňte, co se dá, a obnovte upřímnou lásku vás dvou. Hodně štěstí :-)8 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •