Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jako každý rok sis určila, že konečně v létě, kdy budeš mít více času, začneš se sebou něco dělat? Nejsi jediná.

Program na tvoje léto!

1
zdroj: Thinkstockphotos 1
aktualizováno 04.07.2016, 00:00 | 04.07.2016, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

Jako každý rok sis určila, že konečně v létě, kdy budeš mít více času, začneš se sebou něco dělat? Nejsi jediná.

Bohužel však mnoho z nás si své cíle jen stanoví a poté je nedodrží. Já si pro tebe připravila program na léto, kdy zůstaneš aktivní, možná i zhubneš pár kilo a zároveň něco zažiješ a pobaví se s kamarády! Tak na nic nečekejme a pojďme na to!

 

1. Výlet na hrady a zámky. Obzvlášť v létě je tato aktivita velmi vítaná. V hradech bývá příjemně chladno. Bude to báječný výlet, k hradu si uděláte výšlap nebo pojedete na kole, zabavíte se a ještě se třeba od průvodce něco nového dozvíte!


2. Zábava na koupališti. Léta na koupáku jsou prostě ta nejlepší. Seber partu a jeďte do aquaparku mimo město. Můžete si ve vodě házet s míčem či hrát jiné hry. U každého bazénu bývá také volejbalové hřiště, což může být také zábava.


3. Projížďka na kole k jezeru. Ať už vaše cesta skončí koupáním nebo pivem. Příjemná projížďka na kole vždycky spraví náladu.


4. Bruslení je zábava. Co takhle vzít kámošku a brusle a jít do parku? Pokecáte a zasportujete zároveň. Věděla si, že z bruslení je ten nejhezčí zadek?


5. Stanování – to není jen tak pro nějaké bábovky. Vezměte si kola a velké baťohy a jeďte na nezapomenutelný výlet mimo civilizaci. Bude to jistě vzrušující!


6. Výlet na lodičkách. Mám ráda jen se pomalu plavit po vodě a nechat své tělo opalovat se – ale bacha, aby se spíše nespálilo!

 

Piknik
(Foto: Profimedia)


7. Hraní si v parku. Zřejmě už nemáš věk na to, aby ses tam plazila po prolízačkách, ale můžete vzít ringo, míč, badminton a zažít tak aktivní léto.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Vyzkoušej lehké líčení na letní party
Tohle sis myslela, že kluci na tobě sledují, ale přitom jim je to úplně jedno


8. Výšlap v lesích. Kam jinam se schovat před sluníčkem než do lesa? Houby možná nenajdete, zato můžete spatřit lesní víly!


9. Jeskyně je další místo, kam se ukrýt před horkem. Může to být čupr výlet.


10. Najdi si parťáka na běhání. Každý ráno spát do 12h a místo snídaně rovnou oběd? Co je to za život. Raději si pěkně přivstaň, a dokud je ještě chladno, vyraz s kámoškou běhat. Uvidíš, jak rychle se dostaneš do kondice a budeš mít ze sebe hned lepší pocit. Navíc pokud brzo vstáváš, den je hned delší a můžeš toho více zažít, když už žijeme jen jednou.

 

Doufám, že se třeba inspiruješ a nejen že se dobře pobavíš, ale také zůstaneš v dobré kondici a fit! Tak šup do toho, než bude zase zima!

 7 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •