Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý muž je jiný, každého potěší něco jiného a něco jiného také potřebuje. Rozhodně neexistuje univerzální návod na všechny. Nicméně doufám, že pokud jsi ve vztahu, pak tě tento článek inspiruje k tomu udělat pro svou drahou polovičku něco pěkného.

Recept na spokojeného muže!

Kluk
zdroj: Thinkstockphotos Kluk
aktualizováno 17.10.2018, 00:00 | 17.10.2018, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

Každý muž je jiný, každého potěší něco jiného a něco jiného také potřebuje. Rozhodně neexistuje univerzální návod na všechny. Nicméně doufám, že pokud jsi ve vztahu, pak tě tento článek inspiruje k tomu udělat pro svou drahou polovičku něco pěkného.

Pochval ho!


Pochval není nikdy dost. Ačkoliv se tváří jako silný mužský, i takový potřebuje sem tam pochválit. I jedno malé slůvko mu může dodat sebevědomí a dobrý pocit ze sebe samotného. Kdy si mu naposledy řekla, jak moc miluješ jeho tělo? Jak úžasný smysl pro humor má? A jak je senzační, že vyměnil žárovku v koupelně? Jsou to maličkosti, ale i ty se počítají.


Povol vodítko!


Nezamyslela si se někdy nad tím, zda svého muže nedusíš? Popusť uzdu. Dovol mu jít s kamarády na pivo. Vše nemusíte dělat vždycky společně. Chce jít do kina na fantasy film, ale ty zrovna tento žánr nemusíš? Ať jde s kamarádem a udělají si hezký večer. Nebuď naštvaná, dej mu najevo to, že ačkoliv ty nechceš nebo nemůžeš, on nemusí sedět doma na zadku.


Uvař mu něco dobrého!


Co má rád a mohl by se toho užrat? Překvap ho romantickou večeří. Že není důvod? Nemáte výročí ani nikdo neslaví narozeniny? Nevadí. Vždycky je důvod k tomu udělat si to hezké. Láska prochází žaludkem - na to nezapomínej!


Nech ho vybrat film!


Já vím, já vím… je to blbost, ale opět se budu opakovat a napíši, že každá maličkost se počítá. Možná jsi právě ty ta panovačná ve vztahu a musí být vždy po tvojem. Možná, že ti chce prostě jen dělat radost a tak trpí typicky holčičí romanťárny. Pro jednou nechej výběr filmu na něm.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

7 věcí, které ženy nesmí dělat a muži ano
Jak si udržet chlapa?
O tyhle ženy muži nestojí!


Dej mu pocit, že on je ochránce!


Žijeme ve světě hrdých a nezávislých emancipovaných žen - to je super, ale probuď v sobě i tu křehkou holčičku, která potřebuje svého ochránce. Večer na procházce v parku nebo u hororového filmu mu dej najevo, že u něj se cítíš v bezpečí.


Splň mu jeho erotické touhy!


A teď něco pro starší… Co takhle si jednou zahrát na tu submisivní a nechat ho v posteli vládnout? Promluvte si o tom, co byste rádi vyzkoušeli nového, zaexperimentujte, odvažte se. Takové malé zpestření vašemu intimnímu životu rozhodně prospěje.


Překvap ho!


Přijdi s něčím novým a nečekaným. Jedním z typických zabijáků vztahu je stereotyp. Naplánuj výlet, nějakou akci, něco vzrušujícího, něco, co vás vyvede z běžné denní rutiny. Nepotřebuješ k tomu důvod, prostě mu jen udělej radost. Neustále se klade důraz na to, aby muži nezapomínali jednou za čas donést své ženě květinu jen tak pro radost, ale ženy by pro své drahé polovičky měly dělat také krásná (romantická) gesta.


Vztah není žádná věda, ale důležité je si uvědomovat, co máme a patřičně si toho vážit.4 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •