Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Také si tak ráda zpříjemňuješ vánoční čas sledováním filmů s vánoční tématikou? Atmosféru ještě více umocní, pokud se zahrabeš do postele v chlupatých pokožkách, přikryješ se huňatou dekou a uděláš si teplý čaj či kávu. To je ta správná vánoční po...

Seznam vánočních filmů, které musíš vidět!

Vánoční dárek
zdroj: Thinkstockphotos Vánoční dárek
aktualizováno 24.12.2018, 00:00 | 24.12.2018, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

Také si tak ráda zpříjemňuješ vánoční čas sledováním filmů s vánoční tématikou? Atmosféru ještě více umocní, pokud se zahrabeš do postele v chlupatých pokožkách, přikryješ se huňatou dekou a uděláš si teplý čaj či kávu. To je ta správná vánoční pohoda!

V tomto článku jsem si pro tebe připravila tipy na vánoční (většinou) romantické komedie.


Láska nebeská (romantický)


Naprostá klasika, kterou o Vánocích musíš vidět - je to totiž povinnost. Děj je sestaven z několika příběhů. Každý z postav má svůj jedinečný osud a řeší jiné problémy. Samozřejmě se vše točí kolem lásky a postavy zažívají radostnější i smutnější chvilky. Finálem je pak samotný Štědrý den.


Prázdniny (komedie, romantický)


Dvě ženy se rozhodnou vyměnit si své domy. Na jedné straně je tu Amanda, která žije v přepychu. Na druhé straně skromná a nevinná Iris žijící na samotce v kouzelném domečku. Začnou postupně objevovat životní způsob té druhé, také poznávat nové lidi a celkově doufají, že jim tato změna pomůže od vánoční deprese. Najdou lásku a důvod, proč se opět usmívat?


Čtvery Vánoce (komedie, romantický)


Několik let se jim dařilo se tomu vyhnout, letos to bude ovšem jinak. Mladý pár Brad a Kate budou muset trávit letošní Vánoce pohromadě se svou rodinou. Oba mají rozvedené rodiče, proto je čeká mnoho zastávek. Odkrývají se nové skutečnosti, hrozí, že se celá rodina pohádá a že všechny tyto překážky nepřežije ani samotný pár! To už pak jen zbývá doufat ve šťastný konec.


Vánoce naruby (komedie, rodinný)


Když se jednou manželé rozhodnout vynechat Vánoce a odjet na dovolenou za teplem, nakonec je vše jinak! Za velmi krátký čas musí stihnout to, co obvykle plánují týdny dopředu, aby připravili pro své blízké ony nezapomenutelné Vánoce.


Neděle u Tiffanyho (drama, komedie, romantický)


Mile ráda ti představím můj vůbec nejoblíbenější vánoční film. Hlavní hrdince Jane se zjeví její imaginární kamarád z dětství Michael. Ano, je to trošku nereálné, ale natolik krásné, že si film po prvním zhlédnutí zamiluješ.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Tipy na nejlepší vánoční filmy!
Na co se kouknout o vánočních prázdninách?
Nejlepší vánoční filmy, které musíš vidět


Trable o Vánocích (komedie, rodinný)


Další z klasických filmů, kdy se o Vánocích sejde celá rodina a snaží se oslavit svátky v poklidu a míru. Životní kličkování každého člena rodiny je obohaceno o humor, který nebude při sledování cizí žádné věkové kategorii. Tohle je film, který můžeš sledovat se svou rodinou.


Cesta za Vánocemi (komedie, drama, rodinný)


Hlavní hrdinkou je Jennifer, která se vydává na vánoční svatbu. Bohužel se naskytnou trable a ona uvízne naprostřed cesty. Ze svízelné situace jí pomůže bývalý učitel se svou dcerou. Jedinečný vánoční road-movie, který tě dostane svou originalitou.


Vánoční prázdniny (komedie)


Clark se snaží připravit svou rodinu na Vánoce tak, aby byly naprosto dokonalé. Dělá výzdobu, shání vánoční stromek… zkrátka dělá vše pro to, aby vytvořil kouzelnou vánoční atmosféru. Nic se ale nedaří tak, jak má. Film provází vtipné vzestupy a pády hlavních hrdinů. Při sledování nezapomeň Clarkovi držet palce, bude to totiž potřebovat!


Vánoce v Bostonu (komedie, romantický)


Gina a Seth si celou dobu pouze dopisovali a nyní se konečně setkají tváří v tvář. Jak jejich romantický příběh dopadne? Vánoce jsou časem lásky a ta jejich jen pokvete… nebo ne?


Pařba o Vánocích


Když někde hraje Jennifer Aniston, nemůže to dopadnout špatně! Vedoucí musí zachránit pobočku, které hrozí zavření. Rozhodne se tedy dostat do svých spárů významného klienta a tím zachránit zadek sobě i dalším pracovníkům. Jak toho dosáhne? Název filmu napovídá, že uspořádá nezapomenutelný vánoční večírek.


Vánoční polibek (romantický)


Ten film ti poví o náhodném setkání a následném polibku dvou mladých lidí. Láska je ve vzduchu… otázkou je, zda přežije.

 

A z dalších filmů bych zmínila například Přežít Vánoce (komedie, romantický), Vánoce na draka (komedie, rodinný), Dárek z lásky (drama, romantický) nebo Vánoční anděl (komedie, drama, romantický). A jaký je tvůj oblíbený vánoční film?0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •