Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Tu správnou vánoční atmosféru nečiní jen výzdoba a vánoční koledy, jsou to také filmy s tématikou Vánoc, které běží na našich obrazovkách.

Tipy na nejlepší vánoční filmy!

1
zdroj: Thinkstockphotos 1
aktualizováno 04.12.2016, 00:00 | 04.12.2016, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

Tu správnou vánoční atmosféru nečiní jen výzdoba a vánoční koledy, jsou to také filmy s tématikou Vánoc, které běží na našich obrazovkách.

Pro tento článek jsem se rozhodla vynechat animované filmy a české klasiky, jako je třeba Tři oříšky pro Popelku, Mrazíka či vánočního Shreka. Moc dobře je totiž všichni známe a viděli jsme je nespočetněkrát. Místo toho se zaměřím na filmové tipy, které jsou svým žánrem romantické/rodinné komedie. Nejsou sice až tolik „pohádkové“, zato zaujmou zajisté celou rodinu.

Vánoční polibek (romantický)

Film vypráví o náhodném setkání a políbení dvou mladých lidí. Vánoce jsou časem lásky a tato jen pokvete… nebo ne?

Rolničky, kam se podíváš (komedie, rodinný)

Otec chce svému dítěti splnit vánoční přání, tedy sehnat tu nejžádanější hračku vůbec! Nebude to ale ani zdaleka tak jednoduché.

Čtvery Vánoce (komedie, romantický)

Šťastný mladý pár Brad a Kate musí bohužel letos trávit Vánoce společně se svou rodinou. Jenže oba mají rozvedené rodiče. Hrozí, že všechny čtvery páry se navzájem pohádají a zkazí tak Vánoce. Jak to dopadne?

Cesta za Vánocemi (komedie, drama, rodinný)


Hlavní hrdinka Jennifer se vydává na vánoční svatbu, bohužel ji osud zkříží plány a ona uvízne na půl cesty. Pomůže jí její bývalý učitel se svou dcerou. Vše dopadne jinak, než si vůbec myslela.

Zlaté Vánoce (komedie, rodinný)

Tímto filmem tě bude provázet fenka zlatého retrívra, která bude takovým andílkem hlavních hrdinů. Hlavní hrdinka bude prožívat nové zvraty, také se zamilovávat a tak dále.

Sundays at Tiffany's (drama, komedie, romantický)

Dovedeš si představit, že by se ti tvůj imaginární kamarád z dětství jednoho dne objevil hmotně před očima? Jane je právě v této situaci. Michael se totiž vrátil, aby ji pomohl na cestě životem.

Vánoční duch (komedie, rodinný, fantasy)


Hlavní hrdinkou je mladá a úspěšná Sloan, která si v průběhu příběhu začne uvědomovat životní hodnoty. Ale až po tom, co se ji zjeví duch její zemřelé klientky…

Vánoce naruby (komedie, rodinný)

Manželé se pro letošní rok rozhodli vypustit Vánoce z kalendáře a místo toho si odjet za teplem. Plány se ale mění…

Vánoce na draka (komedie, rodinný)


Kdy jindy by měla být celá rodina pohromadě než o Vánocích? Tímto se budou řídit i dvě rodinky v tomto filmu. Bohužel však, nic nebude probíhat v klidné vánoční pohodě.

Prázdniny (komedie, romantický)

Dvě ženy se rozhodnou vyměnit si své domy. Na jedné straně je tu Amanda – žena žijící v přepychu. Na druhé straně skromná a nevinná Iris. Začnou postupně objevovat životní způsob té druhé, také poznávat nové lidi a celkově doufají, že jim tato změna pomůže od vánoční deprese.

PŘEČTI SI TAKÉ:

Vánoce jsou za dveřmi aneb vánoční DIY

Vánoce svátky klidu?

Udělej mu sexy Vánoce

Vánoční prázdniny (komedie)

Clarkovi Vánoce prostě ne a ne vycházet podle jeho představ. Stále se něco kazí, něco se nedaří, ale on přesto nevěší hlavu a snaží se pro svou rodinu vykouzlit ty nejkrásnější vánoční svátky.

Vánoce v Bostonu (komedie, romantický)


Celý život si pouze dopisovali a nyní se sejdou tváří v tvář. Jako to dopadne? Zadívej se do romantického příběhu Giny a Setha.

Otec rodiny (komedie, drama, romantický)

Jackovi se den ze dne změní život. Mezitím co jeden den je úspěšný a nezadaný, další den se probudí vedle manželky a kolem běhají jeho děti. Je to jen sen? Nebo skutečnost?

Přežít Vánoce (komedie, romantický)

Tady půjde opravdu o přežití… vánoc! Jelikož v rodině se nachází pěkný protiva! Zkazí celé rodině ony časy klidu a míru?

Vánoční anděl (komedie, drama, romantický)


Zázraky se dějí, obzvlášť o Vánocích. Hlavní hrdince Ashley se totiž v tomto období obrátil život vzhůru nohama díky sousedovi Dashovi. Najednou si může říct, že je skutečně šťastná a spokojená.

Vánoční zásilka (romantický)


Hlavní hrdinkou je blondýnka Kristi. Pracuje na poště, kde odpovídá na dopisy Santu Clausovi. Do ní se zamiluje poštovní doručovatel s dítětem Matt. Nebude trvat dlouho, políbí se, a jak to bude dál?

Santa je úchyl (komedie)

Zlodějové se rozhodnou převléct za Santu a jeho pomocníčky a okrádat v tomto převleku ostatní. Zkříží jim plány ale malý klouček.

Dárek z lásky (drama, romantický)


Zadívej se do pěti rozdílných příběhů, které se odehrávají v průběhu vánoc.

Láska nebeská (romantický)


V Londýně je mnoho lidí a každý má svůj jiný příběh. Příběh se točí okolo lásky a životní pádů a vzestupů. Příběh končí vyvrcholení Vánoc a taky samozřejmě šťastnými konci.

A jaké jsou tvé oblíbené vánoční filmy? Poděl se v komentářích.5 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •