Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Příroda dokáže být nespravedlivá. Někomu nadělí krásné dlouhé a zatočené řasy (K čemu je chlapi potřebují?), no jiní je mají krátké a rovné. Co pak s tím?

Trápí tě rovné řasy?

řasy
zdroj: Thinkstockphotos řasy
aktualizováno 01.11.2016, 00:00 | 01.11.2016, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

Příroda dokáže být nespravedlivá. Někomu nadělí krásné dlouhé a zatočené řasy (K čemu je chlapi potřebují?), no jiní je mají krátké a rovné. Co pak s tím?

Já jsem bohužel ten druhý případ, a proto mám s tímto problémem bohaté zkušenosti a kdeco jsem už vyzkoušela.

 

Rozhodla jsem se s tebou podělit o mé tipy a rady, jak mít ony vysněné řasy. Pouze mávnutím hůlky to tedy nebude…

 

Kleštičky na řasy NYX Cosmetics


Spousta dívek napříč celým světem na kleštičky na řasy nedá dopustit. Pěkně si je tak natočí a poté aplikují řasenku. Není to ovšem tak jednoduché. Má to své ALE. Měla by sis vybrat kleštičky pečlivě a s rozmyslem. Některé jsou nekvalitní a mohly by ti řasy ustřihnout - co bys určitě nechtěla. Já mám kleštičky na řasy do NYX a jsem s nimi velmi spokojená. Rozhodně bys na řasy neměla přitláčet moc, nalomily by se… pouze je jemně natoč pomocí gumy na kleštičkách. Dávej si pozor, abys sebou neškubla a řasy sis tak nevytrhla. Maximální soustředěnost se vyžaduje! Taky bys neměla kleštičky používat až po nanesení řasenky, řasy by se přilepily na kleštičky a byly by fuč.


Kulma na řasy Remington Reveal EC300


Kulma je rozhodně lepší záležitost. Řasy ti neustřihne, neponičí a lehce natočí. Připlatíš si, ale věř mi, že to za to stojí. Funguje to na stejném principu, jako když si kulmuješ vlasy. Řasy jsou jen kratší chloupky, jinak je to to samé… Dávej si opět velký pozor, protože kulma je teplá a mohla bys svému oku i řasám ublížit.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jak správně pečovat o řasy, aby byly krásné
Q&A: Než si necháš trvale prodloužit řasy
Chceš krásné řasy? Zkus novinku: chloupky z norka!


Moje nejoblíbenější řasenka Maybelline Lash Sensational


Za svůj život jsem vyzkoušela miliony řasenek - dražší i levnější, malé i velké kartáčky… Momentálně mi nejvíce vyhovuje od Maybelline. Nedám na ni dopustit. S řasami mi dokáže divy. Zjistila jsem, že zahnutý kartáček mi vyhovuje na natočení nejvíce. Je to ideální tvar, který řasy pozvedne, proto už vyhledávám jedině tento. Konzistence řasenky je zkrátka božská! Příliš tekuté obalí řasy a jsou tolik těžké, že řasy klesnou, s touto to nehrozí. Z počátku bývá sice trošku mokřejší, ale stačí pár dnů, kdy ji nechávám déle otevřenou a je ideální. Také nežmolkuje a neslepuje. Dá se aplikovat více vrstev, ale já to s make upem nikdy nepřeháním, tak mi stačí max. 2. S touto řasenkou mám mnohonásobně více řas, což nepotřebuji, protože už přirozeně jich mám dost. Říkám si někdy, že bych chtěla radši 3 řasy, ale zato dlouhé… takto jich mám milion krátkých a rovných (jako správná vietnamka). Mám doma již i voděodolnou verzi, která mi přijde konzistencí horší, ale pořád dobrá. Na notino.cz mají tuto řasenku mnohem levnější než v drogerii, a jelikož bych tam objednávala stejně a platila poštovné, tak nakupuji jedině tam.

 


Nalepovací řasy Ardell Natural


Další možností pro lidi s krátkými řasy jsou ty umělé. Já je používám na speciální příležitosti (na všelijaká focení a plesy). Mé nejoblíbenější jsou zaručeně od značky Ardell - těm se nevyrovnají žádné jiné. Jsou krásně měkké, tak přilnou bez problémů na oko. Aplikace je snadná a rychlá. Na výběr máme z milionu druhů - vyberou si ti, kteří shánějí nějaké přirozené i ti, kteří si potrpí na dramatické. Já osobně lepím řasy lepidlem DUO, které mě ještě nikdy nezklamalo. Je průhledné a vydrží i slzení očí. Drží jako přibyté. Další možností je pořídit si permanentně nalepené řasy v salonu. To mně osobně ale přijde velmi drahé a nepřirozené, navíc je s tím zbytečně moc práce a člověk si ani nemůže během dne promnout oko.

 

Výživa na řasy Eveline Cosmetics Advance Volumiere


Dnes už koupíš vychytávky a séra na všechno. Existují řasenky, jakožto podkladové báze, které ti řasy natočí ještě před aplikováním řasenky. Také séra pro výživu a růst řas. Nebo i pilulky, které ti s tvým problémem pomohou. Možností je nespočetně.


Jaké jsou tvé oblíbené produkty na řasy?4 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •