Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pokud navštívíš noční bar, zajisté si všimneš, že se v něm nachází na první pohled několik různých typů žen. Při bedlivém pozorování jejich chování mě to vedlo k napsání tohoto článku. Jsou prostě ženy, kterým by měl být alkohol zakázán!

Typy žen, které by se měly vyhýbat chlastu obloukem

alkohol
zdroj: Thinkstockphotos alkohol
aktualizováno 26.09.2018, 00:00 | 26.09.2018, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

Pokud navštívíš noční bar, zajisté si všimneš, že se v něm nachází na první pohled několik různých typů žen. Při bedlivém pozorování jejich chování mě to vedlo k napsání tohoto článku. Jsou prostě ženy, kterým by měl být alkohol zakázán!

Brepta


Tahle žena ti pravděpodobně vymluví díru do hlavy již po pár sklenkách vína. Ačkoliv se může jednat za běžné situace a o tichou dívku, alkohol odbourává její hlasivky a ona má potřebu mluvit a mluvit. Nepustí tě ke slovu. Myšlenku, která by se dala shrnout do jedné věty, rozvíjí do dvouhodinového monologu.


Rozhoďnožka


Alkohol jim zvyšuje libido a oni nutně potřebují své touhy uspokojit. Ať je to, kdo je to… chce to teď hned a tady.


Konfliktní


Jakmile se tato dívka napije, začíná mít se vším problém. Špatně se podíváš? Už si sundává náušnice a zve tě na souboj. Raději nedráždi hada bosou nohou.


Brečuska


Tahle baba se vždycky opije do deprese. Najednou si vzpomene na všechny ty problémy a smutky, které prožila v rámci rozchodů. Má potřebu sedět v koutu s jednou vyvolenou osobou a té se zpovídat. Problém nastává, pokud zkazí náladu všem okolo. Samozřejmě celá scéna končí brekem a SMSkama svýmu bejvalýmu.


Uječená


Téhle holky si rozhodně všimneš a rozhodně ji také uslyšíš. Její pronikavý hlas se rozléhá po celém klubu. Neustále se hihňá a nahlas směje.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Alkohol při dietě: Jaký podíl viny má na tvé nadváze právě on?
Zrádný alkohol! Nemůže za tvé špeky právě on?
Opilá trapka nebo vždy za dámu? Jak zvládnout alkohol a netrhnout si na večírku ostudu


Tanečnice


Tahle dívka po celou noc nesleze z parketu. Rozjíždí do na plný pecky a neztrácí energii. Její pohyby jsou sexy a svůdné. Ne jeden muž se za ní otočí a vyzve ji k tanci!


Poblitek


Pokud tvůj žaludek alkohol nezvládá, raději se mu vyhýbej. Není to hezké.


Spáč


V každé partě se najde vždy aspoň jeden jedinec, který po konzumaci alkoholu usne. Ten pak bývá obětí zlomyslných přátel, kteří na něm staví domeček z podtácků, strkají mu prst do pití v domnění, že se počůrá a fotí ho ve vtipných polohách.


#Ego up!


Čím více alkoholu v krvi, tím více odvahy a sebevědomí. Chlast působí, že svět vidíme tak trochu zkresleně. Tato žena si najednou přijde krásnější, více sexy a nebojí se sebevědomě oslovit jakéhokoliv muže. Vždyť má přeci šanci!


Protiva


Tahle dívka byla donucena kamarádkami jít do klubu, nicméně by raději trávila večer u romantické komedie, se zmrzlinou a v chlupatých ponožkách. Tváří se otráveně a odpočítává minuty, kdy už bude moci jít domů.


Na mol


A nakonec je tu vždy nějaká žena, která to protentokrát přehnala s pitím. Válí se po zemi, roztahuje nohy v mini šatech, celá rozcuchaná s rozmazaným líčením mele z cesty. Tato žena zkrátka ztratila půvab i důstojnost. Ráno bude nejraději, pokud si nebude nic pamatovat.


Je nějaký typ, na který jsem zapomněla a ráda bys jej tu vyzdvihla? Napiš do komentářů.5 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •