Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zkoušela ses někdy opravdu, ale opravdu zamyslet nad svým životem?

Vnes si trošku života do života!

Změna je život
zdroj: Thinkstockphotos Změna je život
aktualizováno 21.02.2013, 00:00 | 21.02.2013, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

Zkoušela ses někdy opravdu, ale opravdu zamyslet nad svým životem?

Je to jako kolotoč. Ráno vstaneš, oblečeš se, jdeš do školy, pak domů, ani se nenaděješ a už spíš a je další nové ráno a s tím i další den. Každý den to samé. Po pondělí přichází úterý a po úterý středa. Nemůže to být aspoň jednou jinak? Chce to změnu. Zvlášť v tomhle pochmurném počasí, kdy se ti nic nechce, jsi unavená a bez šťávy do života.

Nové já
Je smutné, když se někdo koukne na fotky z minulého roku a zjistí, že je vlastně furt stejný. Ano, někteří lidi jsou konzervativní, ale není to trochu "sucharské“? Vždyť změna je život a ty v tomhle krátkém životě musíš přece zažít co nejvíce.

Co taková radikální změna vlasů? Ostříhat, nabarvit, přehodit na stranu a vyzkoušet nový účes. Ze změnou si tě třeba i všimne nějaký nový kluk. Baví tě ráno vstát a vidět stále tu samou osobnost?

Někdy je třeba utrhnout se ze řetězu, vybočit z řady a zkusit zabodovat v jiné kategorii. Co takhle zkusit jednou kus oblečení, který by se vymykal tvému obvyklému stylu? Kup si něco šíleného, zkombinuj to s něčím ještě víc šíleným a vyraž do ulic.

Udělej něco se svým životem. Přeskládej si pokojík. Pořiď si nový šatník. Změň styl líčení. Zaexperimentuj s vlasy, které brzy stejně dorostou. Začni cvičit. Udělej to, co už dlouho chceš. Dej si nový cíl. Zkus udělat něco bláznivého.

Změny si všimne i tvé okolí, a i přestože ve vnitru zůstaneš stejná, nechceme, abys nuceně měnila své chování, tak přesto budeš jiná.

Vztah
Stejně jako máš vztah ke svému vlastnímu já, který potřebuješ občas okořenit, tak i vztah s okolím (konkrétně s tvým miláčkem) potřebuje občas změnu. Koho by bavil stále ten nudný stereotyp dnešků. Vždyť pak i ta láska vyprchá.

- Objevujte to, co vás společně baví. Zajděte na bruslení, do kina, do bazénu, připrav mu oběd, nebo společně něco ukuchtěte, jděte na kuželky společně s partou, zajeďte nakupovat do obchodního centra nebo si zacestujte (i výlety do přírody se počítají).

- I v sexu se hodí krapet šmrncu. Zkuste něco nového, nové polohy, experimentuj, vnes mu do hlavy své nápady, neváhej změnit lokalitu a udělat něco bláznivého i na veřejnosti.

- Každý den ta samá SMS na dobrou noc ve stylu: "Dobrou noc, miláčku. Krásně se vyspi?!" Neztrácí to trochu kouzlo a nepřijde ti, že už to není vůbec od srdce, ale jen tak prostě ze zvyku? Najdi nějaký hezký citát, sama vymysli nějakou básničku, nebo mu výjimečně zavolej.

- Překvap ho nečekanou návštěvou. Nebo si pořiď nějaké prádélko, či mu jen tak z lásky dej nějaký náramek, který mu tě bude připomínat. A pokud chceš být skutečně originální, tak můžeš vytvořit i vzpomínkovou knížku s textem a fotkami nebo video, či dát vaši společnou fotku na tričko, aby měl v čem spát.

- Občas si udělejte večer, kdy budete sami, budete mít možnost v klidu si jen popovídat a budete uvolnění relaxovat a pak spát v objetí.

Chce to víc šmrncu do života. Vždyť radost je žít, objevovat a zkoušet nové věci!10 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •