Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Požádala jsem Lucii Vondráčkovou o rozhovor a ona mi ochotně odpověděla. Zjistila jsem, že je to úžasný, ochotný a dobromyslný člověk, který tu mezi námi nežije zbytečně.

Vondráčková: Je lepší někoho provokovat, než mu být putna

Lucie Vondráčková
zdroj: Oficiální zdroj Lucie Vondráčková
aktualizováno 10.03.2011, 13:43 | 09.03.2011, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

Požádala jsem Lucii Vondráčkovou o rozhovor a ona mi ochotně odpověděla. Zjistila jsem, že je to úžasný, ochotný a dobromyslný člověk, který tu mezi námi nežije zbytečně.

Vyber si:
zpěv vs. láska?
Zpěv je hlavně o lásce. Aspoň teda naše písničky :)
láska vs. rodina? mezi tím je rovnítko :)
zpěv vs. herectví? herectví s hlavní písničkou filmu :)

Jak vlastně snášíš kritiku, poučíš se z ní, nebo je ti to naprosto jedno?
Představ si napaprčenou kočku, takovou, co má vystrčený drápy a naježenou srst. Tak to jsem já uvnitř. :))) A navenek poker face:))) A nejvíc mě asi štve, když má ten člověk pravdu, to je sodovka, která se dá pít jen po malých doušcích :)))

Vadí ti, že si pár lidí o tobě nemyslí nic pěkného? Nebo jsi naprosto smířená s tím, že tě každý nemůže milovat?
Někdo mi jednou řekl, že je lepší někoho provokovat, než mu být putna. Od té doby mám v duši klid, i když vím, že se najde někdo, komu vadí už jen to, že ráda pracuju :))) Je pak blbý, kdyz ti hází klacky pod nohy, ale i to ti nakonec pomáhá a posiluje tě. Síla tvého nepřítele se rovná tvé síle.

Co na sobě vlastně nesnášíš a dala by sis za to facku? Nebo jsi se sebou jako osobou spokojená?
Žádna holka se sebou není spokojená. Ale nejvíc mě na sobě vadí, že pořád hledám ve své obr tašce klíče a telefon :)))

Byla jsi někdy tak na dně kvůli odpůrcům/bulváristům, že jsi chtěla ze showbyznysu navždy pryč? Všeho se vzdát?
Někdy, když už mám pocit, že na mně nenechají nit suchou (hlavně takové ty "všechnovímeaznáme" plátky, tak si vzpomenu, že je na druhé straně snad i někdo, komu se to, co děláme, líbí, a kdo nám drží palce. Fanoušci mi v tom nesmírně pomáhají. V tu chvíli zas můžu jít dál a pracovat, protože vím, že mám pro koho.

Lucie Vondráčková
Za zbytek vyhraných peněz bych si natočila klip k Dárku. (Foto: Oficiální zdroj)


Co všechno bys byla schopná udělat s výhrou 50 milionů?
Vysázet les, pomoct útulkům pro opuštěná zvířata, podpořit děti, co neměli v životě moc štěstí, a založit krásný rododendronový park pro veřejnost. A pak bych si za zbytek natočila klip na písničku z Dárku :)

Vyhýbáš se konfliktům, nebo se raději pohádáš a ukážeš, že pravdu máš jen ty?! Jsi tvrdohlavá, nebo si uvědomuješ, že hádky jsou zbytečné?
Mám to dost naopak. Nehádám se, ale jdu na dlouhou procházku. Tam zjistím, že jsem třeba udělala velkou blbost, tak se vrátím a omluvím. A když tu chybu udělal ten druhý, tak má čas si to rozmyslet během tý dvouhoďky, co jsem pryč :)

Jaké to vlastně bylo zpívat na jednom pódiu s Helenou Vondráčkovou? A zdá se mi to, nebo už spolu tak nějak nevystupujete?

Helenu jsem vzala do pořadu Marie Rottrové jako svého hosta. Přišlo mi to tak v pořádku. Od té doby jsem měla možnost přizvat ke spolupráci spoustu dalších lidí, které mám ráda, a hodně nabídek k duetům jsem i přijala. Na Dárku je duetů habaděj. S Petrem Bendem, Zbyňkem Drdou, Martinem Písaříkem... Propojit hudební energie mi vždy připadalo dobrodružný a vzácně jedinečný.

Co bys poradila holkám, které chtějí dosáhnout toho co ty?
Ať se nevzdávají ani po tom, co jim dvacet let v kuse budou lidi kolem říkat, že mají dělat tohleto a tamhleto. Ať jdou za svým vlastním snem a nenechají si ho nikým vzít.

Podporuješ sociální sítě, jako je třeba facebook?
Nemám na to moc čas. Ale přijde mi perfektní, že můžeš najít kamarády, které jsi v životě potkala a někam se ti ztratili. Škoda každýho člověka, se kterým si rozumíš a najednou se někam odstěhuje. Stojí za to ho hledat a najít...

Už se ti někdy stal při vystoupení nějaký trapásek?
Jeden pořádnej... Vystupovali jsme na Hokejce roku v Puppu a oni tam místo podlahy měli led. Tak jsem tancovala bosa. Na generálce mi během fliku podjely nohy a já padla na hlavu jak brambora :))) Viděla jsem pak asi půl hodiny hvězdičky. Děsně trapný to bylo.

Jakou písničku bys nikdy nevyzpívala?
Největší výzvou jsou pro mne věci, které zpívá Barbra Streisand. Ta paní snad nemá hlasovej limit!!! Pořád se učím zpívat, chodím na hodiny a zvětšuju si hlasový rejstřík. Až se mi jednou podaří zazpívat něco s takovou lehkostí, jako to umí Barbra, tak budu aspoň trochu spokojená :) Jsem totiž věčný nespokojenec.

Sleduješ občas nějaké své vystoupení na youtube?
Vystoupení ne, ale hodně mi záleží na klipech. Trávíme ve střižně hodně času a makáme do noci. Pak se zpětně na nějakou naši věc podívám a často mě překvapí, jak jsme sestříhali tanec, příběh, pocit. Práci ve střižně zbožňuju a u každýho klipu znám i ten nejprťavější detail. Nejčerstvejší je teď klik Kočičí. Hodně osobní věc. Snad se vám bude líbit...100 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •